מחליף לקיצ'ן: טיוויין מקי על סף סיכום בירושלים

הרכז בן ה-28 (1.88 מ') מתקרב לארנה. הבעלים יתכנסו לפגישה בניו יורק

רועי גלדסטון  06.01.15 - 08:44
תחילת כתבה

הפועל ירושלים על סף סיכום עד לסיום העונה עם טיוויין מקי, רכז בן 28 (1.88 מ') שפתח את העונה הנוכחית באולדנבורג הגרמנית. השחקן יליד פילדלפיה לא נבחר בדראפט 2009 ויצא לחפש את מזלו באירופה. הוא שיחק במינסק, טריומף לוברצי וקאזאן ובסוף אוקטובר נפרד מקבוצתו האחרונה בגרמניה.

אחרי חמישה הפסדי ליגה רצופים ועם סגל חבול, בעלי הפועל ירושלים יקיימו פגישה בניו יורק. המנכ"ל גיא הראל ימריא יחד עם אחד הבעלים אייל חומסקי וחשב הקבוצה לארצות הברית, שם ייפגשו עם יו"ר קבוצת הבעלות אורי אלון, הבעלים הנוספים של הקבוצה וכמו כן עם נציגיו של פורוורד הניקס אמרה סטודמאייר, שיגיעו במקומו לפגישה.

הפגישה תתקיים ביום שני הקרוב ונקבעה כבר לפני זמן רב לפי לוחות הזמנים של כל הבעלים וללא קשר למשבר האחרון. באופן טבעי, בפגישה ידובר על החיזוק הדרוש לקבוצה בעקבות הפציעה של דרווין קיצ'ן וכן הרצון לצרף מנהל ספורטיבי להפועל ירושלים.

כזכור, לאתר ערוץ הספורט נודע כי האדומים כבר החלו קודם לכן במגעים ראשוניים עם דורון פרקינס, שכיכב עד לפני ארבע שנים במדי מכבי תל אביב ושוחרר לאחרונה מוויטוריה. כידוע, עיקר החיפושים של הירושלמים מתמקדים כעת בחיזוק הקו האחורי מאחר שדרווין קיצ'ן, שסובל משבר מאמץ והוקפא, יחסר בתקופה הקרובה. אם אכן מקי יחתום, כנראה שיתפנו בארנה לטפל בעמדה הבאה.