הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרפרוגלו חתם בהפועל י-ם. קציקאריס: יוסיף לנו ניסיון

הפורוורד (33, 2.03) שזכה 3 פעמים ביורוליג ושיחק בעונה שעברה בברצלונה, העמיד בה ממוצעים של 7.8 נקודות ו-2.6 ריבאונדים בליגה הספרדית. המאמן: "אנחנו מאוד נרגשים"

ניר קפלן
ניר קפלן  22.09.17 - 00:49
תחילת כתבה

בווידאו: מיטב המהלכים של פרפרוגלו במדי ברצלונה מול הכוכב האדום

10 ימים לפני פתיחת העונה, הודיעה הפועל ירושלים על החתמתו של הפורוורד היווני, סטראטוס פרפרוגלו (33, 2.03 מ'), לעונה הקרובה. השחקן היה בברצלונה בעונה החולפת והעמיד ממוצעים של 7.8 נקודות, 2.6 ריבאונדים ו-1.2 אסיסטים ב-29 משחקי ליגה, ו-6.4 נקודות, 3.1 ריבאונדים ו-1.5 אסיסטים ב-22 משחקי יורוליג.

עוד קודם לכן הוא שיחק בפנתנאייקוס (איתה זכה ב-2 אליפויות יורוליג - ב-2009 וב-2011), באולימפיאקוס (איתה זכה ביורוליג ב-2013) ובאנאדולו אפס ולראשונה אחרי עשור לא ישחק ביורוליג. היווני צפוי להצטרף לקבוצה בתחילת השבוע, עם שובה ממסע המשחקים בספרד, אותו תשלים האלופה במפגש עם באסקוניה ביום ראשון.

פרפרוגלו מגיע כגיבוי לטרנס קינזי, שמצבו הרפואי לא ברור. הוא סובל מפציעה בגבו עוד מסוף העונה שעברה ועדיין לא ידוע מתי הוא ישוב לפרקט. כשירותו לתחילת העונה מוטלת בספק. עם היוודע מצבו, החלה ירושלים בהאצת החיפושים להחתמת שחקן נוסף לעמדה מס' 3, וכעת הגיעה החתמתו של פרפרוגלו, שבאה לפתור את הבעיה.

"אנחנו מאוד נרגשים להחתים את סטראטוס פרפרוגלו", אמר המאמן פוטיס קציקאריס, שעבד איתו כמאמן נבחרת יוון, "מדובר בשחקן שזכה בשלושה תארי יורוליג ויוסיף לנו איכות, ניסיון ועומק. התוספת שלו תתרום לכימיה הקבוצתית שלנו, ויותר מהכול הוא יודע מה דרוש כדי לנצח".