אוחיון: "שמח לשתף שוב פעולה עם פניני"

חולון ערכה אירוע מיוחד לפתיחת העונה. דרוקר: "אשמח להישאר פה את אותו מספר השנים של שמיר"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  16.09.19 - 20:36
תחילת כתבה

הסגל כבר הושלם והחל להראות ניצוצות במשחקי האימון בארץ, אבל הערב (שני) העונה החדשה של הפועל חולון יצאה לדרך באופן רשמי באירוע פתיחת העונה שנערך בסעידה בפארק בחולון.

הרכש החדש, יוגב אוחיון, שעבורו חולון תהיה התחנה החמישית בקריירה, הכריז: "אני מאוד מתרגש. חולון זה מועדון גדול בכדורסל הישראלי, עם קהל ומסורת, כבוד לי להיות פה. הקבוצה שלנו נבנתה מחדש, הגיע מאמן חדש, מאמין שאנחנו לאט לאט נתחבר ונכיר אחד את השני".

על הפרידה מהפועל ירושלים אמר: "מה שהיה עם ירושלים, היה. זה הביזנס. הכי טבעי היה להגיע לחולון. קבוצה מצמרת הכדורסל הישראלי, שמשחקת באירופה, והרצון שלי היה להישאר ברמה הזאת. שלמה כבר הצהיר שהוא רוצה לעבור שלב באירופה, מבחינתו זה אתגר. יש שחקנים חדשים שהגיעו כל אחד ממקום אחר, חלק עם ניסיון אירופי וחלק בלי, אבל עם הצוות המקצועי שלנו אנחנו מקווים להצליח".

על הציוות עם גיא פניני אמר וסיכם: "למזלי בכל שנה יש לי חברי עבר מאוד קרובים. יש לי היסטוריה ארוכה עם גיא, מאוד חיובית ואני שמח להיות כאן יחד איתו. מקווים שיחזור במהרה. בעל בית? אני לא בא לקחת על עצמי הכל לבד. חולון תמיד הייתה קבוצה שמושפעת מאנרגיות של הקהל. אני כן אשמח להיות שותף להצלחה. אנחנו קבוצה חדשה, נכיר אחד את השני ונקווה שזה ילך לכיוון חיובי".

שרון דרוקר התייחס לציפיות לקראת העונה של קבוצתו החדשה: "כמו שכל מאמן יגיד לכם, בצורה הכי קלישאתית, אנחנו נצטרך להתחבר. יש לנו חמישה זרים שלא שיחקו בארץ והם צריכים להכיר את הליגה, את השופטים, את הקהל ואת המגרשים. אנחנו נצטרך ללמוד לשחק ביחד, זה לא תהליך של יום אחד. הקבוצה הזאת תעבור חוויות טובות ולא טובות ותלמד לטפס מהם, אם נדע לחזק את החולשות שלנו ולנצל את הכישרון שלנו, נהיה קבוצה טובה".

מבחינה אישית הוסיף דרוקר: "אני לא חושב שאני צריך להוכיח, עשיתי מספיק בכדורסל כדי לא להוכיח, אבל אני השופט הכי גדול של עצמי. בכל משחק אני מצפה מעצמי ומהקבוצה לנצח. בשבילי מדובר באותו הלחץ כי זה לחץ עצמי. זה האובססיה והרצון שלי לנצח ולהביא את הקבוצה למקומות שאני רוצה שהיא תהיה בהם".

על החותם שהשאיר דן שמיר אמר: "מה שאני יכול לאחל לעצמי זה להיות במקום כמו חולון את מספר השנים שהוא היה כאן. זה אומר שהוא עשה דברים טובים ונכונים למועדון, אני אשמח להיכנס לנעליים שלו בהיבט הזה".

"לגבי אירופה, אני חושב שיש לנו בית מאוד קשה, זה ברור ושקוף לכולם. נצטרך להיות במיטבנו בכל משחק ונראה איפה אנחנו יכולים לעקוץ. זה לא טיול, נצטרך להשתמש בכל הכלים כדי לנסות לעבור שלב ולהיות בארבע האחרונות בבית. משחק האימון בברשיה? עוד משחק אימון. זו סימולציה של מסגרת אירופאית, כלומר איך אנחנו מתכוננים למשחק בתוך לוח זמנים צפוף. זה בדיוק מה שהשחקנים יצטרכו להתרגל אליו במשך כל העונה".

בתחילת האירוע, נשא הבעלים שלמה אייזיק דברים. "אני רוצה לומר שאני מאוד מתרגש לפתוח עוד עונה. אני רוצה להודות לכולם, על מה שעשיתם ועל מה שתעשו. אני רוצה להודות גם לשרון דרוקר ולאחל לו בהצלחה. אני מאחל לכולנו שנהיה בני אדם יותר טובים".

גם גיא פניני, שצפוי לחזור בקרוב מהפציעה, נטל את המיקרופון ואמר: "שלוש שנים אני כבר פה וזה מרגיש כאילו רק אתמול ישבתי אתמול עם ההנהלה ויצאנו לדרך החדשה. הזמן טס כשנהנים וזה מה שאני מאחל לנו, ליהנות ולהצליח. יש לנו פה חבר׳ה מאוד מוכשרים וטובים והתפקיד שלנו זה לחבר את כל העסק הזה. מאחל לכולנו בעיקר שנחייך".