הפועל ת"א צפויה לפטר את בית הלחמי

המאמן בסכנה לאחר התבוסה לב"ש: "לא אחראי לאווירת האבל"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  17.01.20 - 15:53
תחילת כתבה

רק לפני כחצי שנה אריאל בית הלחמי חגג זכיה שנייה ברציפות עם נבחרת העתודה באליפות אירופה וכעת נראה שהוא על סף פיטורים מהפועל תל אביב. התבוסה המשפילה להפועל באר שבע 103:76 הייתה ככל הנראה הקש ששבר את גב הגמל ומשחקו האחרון באדום משום שבמועדון צפויים להיפרד ממנו בקרוב מאוד.

ההשפלה בבאר שבע הייתה למעשה ההפסד החמישי בשבעת המשחקים האחרונים ובסך הכל לבית הלחמי יש שישה ניצחונות בלבד מול עשרה הפסדי ליגה. המאמן, שירד מהפרקט לקול קללות וקריאות "תתפטר" מאוהדי הפועל ת"א שהגיעט לב"ש, היה בדרך החוצה כבר לפני מספר שבועות, אולם בשל עניינים תקציביים היעדר מחליף מתאים, נשאר בתפקידו.

אלא שההשפלה בב"ש, לפחות מבחינת ההנהלה, היה קצת יותר מדי: זו לא רק התוצאה, כי אם חוסר החיבור של הקבוצה ושפת הגוף של השחקנים. "התפרקנו, התוצאה היא מה שראו על הפרקט", אמר בית הלחמי בסיום וכשצוין בפניו שהשחקנים שלו נראו כבויים בפסקי הזמן התנער ואמר: "אני לא אחראי לאווירת האבל בקבוצה. הקהל צודק במחאה שלו, לא מגיע להם, זה קהל טוב. לראות אותנו משחקים ככה זה לא בסדר, אבל אני אמשיך לעשות את העבודה שלי. שחקנים הם בני אדם, גם להם קשה".

כזכור, ראשי הפועל ת"א נפגשו עם שרון דרוקר לפני מספר שבועות, אך הדברים לא הבשילו לכדי חתימה. כעת, בצוק העיתים וכשהקבוצה צפויה להחליף את זהות האדם על הקווים, ייתכן שגם ההצעה הכספית תהיה משודרגת.