הפועל ת"א יצאה לחופשה ללא תשלום

עובדי המועדון והשחקנים שוחררו לביתם בשל התפרצות הקורונה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  18.03.20 - 10:18
תחילת כתבה

הפועל תל אביב בהסגר. בעקבות נגיף הקורונה, האדומים הודיעו היום (רביעי) כי כלל עובדי המועדון האדומים ייצאו לחופשה ללא תשלום עד להודעה חדשה, במה שמהווה בעצם סוג של הפסקת פעילות זמנית.

  • 23:40, כל לילה ב-5SPORT: "עוברים את זה ביחד"

"אדומים ואדומות, בעקבות עצירת הפעילות בכדורסל הישראלי בשל מגיפת הקורונה, ייצאו בימים הקרובים כלל עובדי המועדון ומחלקת הנוער לחל''ת (חופשה ללא תשלום)", נמסר מהמועדון. "אלו ימים קשים מאוד לכולנו, כאזרחים וכמו כן ימים קשים מאוד לנו כמועדון. בימים האחרונים אנו עוסקים באומדן הנזקים ופועלים להבטיח את עתידה של הפועל. לצערנו, נכון לרגע זה ברור שכל הכנסות המועדון נעצרו, ואנו פועלים כרגע בניסיון לצמצם הוצאות ולהיערך לעתיד".

"לגבי מחזיקי המנוי לעונת 19/20: כאמור, אנחנו עדיין לומדים את ההשלכות של עצירת הליגה. במקרה שהליגה אכן לא תחודש, יכונס הוועד המנהל לדון באפשרויות העומדות לרשותנו לפצות אתכם. הכוח של הפועל תל אביב - תמיד - היה טמון בקהילה שלנו. לקחנו אחריות על גורלנו לפני כ-13 שנים וקמנו מחדש כקבוצת אוהדים, וכעת כולנו צריכים שוב להתגייס ואנו בטוחים שכך יהיה".

ההחלטה הזו באה למעשה כפועל יוצא של החלטת מנהלת ליגת העל בכדורסל להפסיק את עונת 2019/20. אמש, מכבי ת"א הודיעה על הפסקת פעילות זמנית והודיעה לזרים שהם משוחררים הביתה וכעת, גם הפועל ת"א תיאלץ להתמודד עם המציאות החדשה. בינתיים, תומר גינת נכנס לבידוד לאחר ששהה במחיצת חולה קורונה והאדומים ייפגשו במהלך היום עם יתר הזרים כדי להבין לאן נושבת הרוח.

אדומים ואדומות, בעקבות עצירת הפעילות בכדורסל הישראלי בשל מגיפת הקורונה, ייצאו בימים הקרובים כלל עובדי המועדון ומחלקת...

Posted by ‎Hapoel Tel Aviv BC הפועל תל אביב כדורסל‎ on Wednesday, March 18, 2020