"זילברשטיין הוא מאבני היסוד של נס ציונה"

במועדון נפרדו מהמאמן לאחר יותר מעשור. אהרוני בדרך להחליפו

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  02.08.20 - 20:33
תחילת כתבה

נס ציונה הודיעה הערב (ראשון) רשמית על סיום דרכו של המאמן נדב זילברשטיין אחרי 11 שנים בתפקיד. במהלך התקופה לקח זילברשטיין את הקבוצה והרים אותה מהליגה הארצית ועד לליגת העל וליורופקאפ.

יו״ר המועדון יניב מזרחי אמר: ״נדב הוא מאבני היסוד של המועדון שלנו, והוא חתום על מרבית ההישגים המקצועיים בחייו הקצרים של המועדון. צמחנו יחד מלמטה, נדב היה שם תמיד -ברגעים הטובים יותר וגם ברגעים הטובים פחות. נדב הוא גם חבר טוב, ולכן הפרידה קשה יותר. זכויותיו במועדון הן גדולות מאד, אולם ראינו לנכון לרענן את עמדת המאמן. אני מאחל לו מכל ליבי הצלחה בכל דרך שרק יבחר. שמו לעד יהיה שזור עם ההיסטוריה של המועדון. תודה נדב!״

במקביל הקבוצה על סף סיכום עם אורן אהרוני כמאמן לעונה הבאה - והוא יהיה האיש שייכנס לנעליו של נדב זילברשטיין. מאיר טפירו יישאר במועדון, ומי ששימש כמנכ"ל צפוי להתמנות למנהל המקצועי.

נס ציונה ניסתה בשבועות האחרונים את אופציית המאמנים הזרים, אך לאחר שמספר מועמדים נפלו, החליטו במועדון "להמר" על מאמן צעיר יחסית - אם כי זו לא תהיה התנסות ראשונה עבורו בליגת העל.

לאחר פרישתו ממשחק ב-2007, מונה אהרוני למאמן גבעת שמואל, איתה עלה מהליגה השניה לליגה הראשונה, אך בחלוף עונה אחת ירד עם הקבוצה שוב. בשנים האחרונות הוא עובד במכבי תל אביב, שם הוא המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, ובין היתר מאמן את קבוצת הנוער של המועדון, וכן אחראי על האקדמיה בתיכון חדש.

ניסיונו היחסי של אהרוני באימון הטה - בין היתר - את הכף לטובתו, לאחר שבנס ציונה בדקו עוד מספר מועמדים צעירים יחסית, כמו יונתן אלון, עוזר מאמן הפועל ירושלים, ודרור כהן, עוזר מאמן מכבי ראשון לציון.

כעת, המשימה של אהרוני וטפירו תהיה להרכיב סגל חדש כמעט לגמרי, בהשוואה לזה שסיים את העונה, שכן מבין השחקנים המרכזיים, טל דן, רביב לימונד וליאור קררה מחזיקים בחוזים.