חומסקי: "מבטיח, יש לנו קבוצה בת *ונה"

המועמדות של מאק, פארגו וליגת האלופות. בעלי ירושלים מדבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.09.20 - 12:39

תגיות: אייל חומסקי

תחילת כתבה

חושבים על מחליף. הפועל ירושלים אוספת את השברים אחרי הפציעה של ג'ייקובן בראון, אבל נשארת אופטימית. בראיון ל"רדיו ירושלים", בעלי מחזיקת הגביע, אייל חומסקי, התייחס לחיפושים אחרי מחליף וגם לפיינל 8 שנמצא מעבר לפינה.

"נחת עלינו סיפור חדש עם הפציעה של ג'ייקובן, אבל במנטליות שלנו אנחנו לא מתבכיינים", חומסקי פתח את דבריו, "כרגע אנחנו סורקים את השוק. אנחנו בעוד 10 ימים נמצאים באתונה. אנחנו צריכים לראות אם מצליחים להנחית מחליף, ואם כן יש מערכת שתדע לקלוט אותו בצורה טובה".

ומה לגבי המועמדים? "שלווין מאק? יש לו משפחה והוא שוקל איפה הוא רוצה לגור, ושם זה עומד. לגבי ג'רמי פארגו - הוא נמצא במחנה אימונים של ה-NBA במעין בועה, לצאת משם זה לא פשוט, זה נושא מורכב והוא שוקל את הצעדים שלו. אנחנו מסתכלים על כל השוק".

"מלקולם היל לא דומה לג'יימס פלדין בסגנון, אבל הוא שחקן ברמה", חומסקי הביע אופטימיות, "הוא שחקן ברמה מאוד גבוהה, בטח עכשיו שג'ייקובן נפצע, זה מרגיע שיש לך אחד כזה בסגל".

עם מחליף או בלעדיו, הבעלים מאמין בסגל של האדומים: "המסר שלי זה שיש לנו קבוצה בת זונה, בכל מקרה. יכול להיות שנצליח להסתדר גם בלי ג'ייקובן וזה יגרום לאחרים להרים רמה".