הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: כספי ודיברתולומאו בסגל להפועל חיפה

אחרי שנה: השניים התאוששו מפציעה. בראיינט ובנדר לא נרשמו. אלבר נפצע, חשש לשבר

רועי כהן
רועי כהן  23.11.20 - 11:08
תחילת כתבה

אחרי שני ההפסדים הרצופים של מכבי ת"א בספרד, סוף סוף חדשות טובות לאלופה: בתום היעדרות של כמעט שנה מהמגרשים, הקפטנים של הקבוצה ג'ון דיברתולומיאו ועמרי כספי התאוששו מפציעות וירשמו לסגל של מכבי מול הפועל חיפה. כך פרסם המועדון בהודעה רשמית. כמו כן, קיים חשש לשבר בכף היד של עידן אלבר, שלא נכלל בסגל.

במכבי חיכו תקופה ארוכה מאוד להחלמתו של הגארד המצוין ושל כספי, שחזר אשתקד מה-NBA. כזכור, בעונה שעברה דיברתולומאו עבר שתי פציעות קשות, הראשונה בשרירי החזה בדצמבר 2019, וביוני האחרון נפצע בגיד אכילס. משחק הליגה האחרון של דיברתולומיאו היה בדצמבר 2019 נגד עירוני נהריה.

הערב, בתום האימון המסכם, הוחלט לרשום גם את כספי למשחק מול העולה החדשה. אם הוא ישחק, זה יהיה משחק ראשון, גם כן, מאז דצמבר 2019 וההחלטה תתקבל בסמוך למשחק. כמו כן, גם יובל זוסמן צפוי לחזור לפעילות מלאה בתוך כשבועיים-שלושה. מי שלא יהיו בסגל הם אלייז'ה בריאנט, דראגן בנדר וכריס ג'ונס.

דיברתולומאו בן ה-29, שגדל בניו יורק לאב קתולי ואם יהודיה, עבר ארבע תחנות בקריירה: ב-2013 הוא נפלט ממכללת רוצ'סטר לאירופה, הגיעה לספרד שם שיחק בסראגוסה ובפלמה אייר אירופה. בקיץ 2015 הגיע לישראל כשחתם במכבי חיפה, ושיחק בשורותיה שנתיים (כולל זכייה אחת בתואר שחקן העונה), עד שביוני 2017 הגיע למכבי ת"א - במדיה הוא משחק עד היום, וגם זכה בשני תארי אליפות.