גודס אישר: ג'רמי פארגו צפוי להצטרף לראשל"צ

ההעברה המפתיעה של העונה? מאמן הכתומים למגרש פתוח: "מאמין שהעסקה תסגר ביומיים הקרובים. הוא יעזור לנו מאוד". האמריקאי יהיה הזר החמישי ולא יחליף אף אחד

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  14.02.21 - 15:34
תחילת כתבה

מכבי ראשון לציון בדרך לחיזוק משמעותי לקראת החלק השני של העונה: גיא גודס אישר בראיון לתכנית "מגרש פתוח" כי הגארד הוותיק צפוי להצטרף בקרוב לקבוצה שעלתה בסוף השבוע שעבר לגמר הגביע.

"אני מאמין שזה ייסגר ביום-יומיים הקרובים", אמר גודס. "ג'רמי שחקן מוכח שאני בטוח שיוסיף לנו הרבה. ייקח לו קצת זמן להיכנס לכושר אבל אין ספק שהוא יעזור לנו. הוא שחקן ששולט בקבוצה עם יכולת אישית גבוה. אנחנו זוכרים מה הוא עשה עם ירושלים בעונה שעברה. אני מכיר אותו הרבה שנים ואנחנו שומרים על קשר טוב כבר זמן רב. אנחנו צריכים עוד שחקן שייתן לנו איזון בעמדת הגארדים".

אם וכאשר פארגו יוחתם, הוא לא יגיע במקומו של אחד הגארדים הקיימים - אייזאה טיילור או טריי לואיס - אלא כזר חמישי, כאשר הקבוצה צפויה לבצע רוטציה ממשחק למשחק.

ראשון לציון תהיה התחנה הרביעית של פארגו בישראל, אחרי ששיחק בעבר בגלבוע/גליל, מכבי תל אביב והפועל ירושלים, במדיה סיים את העונה הקודמת - עם הצגה של 32 נקודות בחצי גמר מול אותה מכבי ראשון לציון.

פארגו בן ה-34, שלא שיחק למעשה מאז סוף העונה הקודמת, יתאחד עם גודס, שאימן אותו בעונת 2014/15 במכבי ת"א. באמתחתו 4 אליפויות ישראל, אחת עם גלבוע/גליל ו-3 עם מכבי ת"א. הוא צפוי כמובן להשתתף בגמר הגביע מול מכבי ת"א.