הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שב לישראל: פול סטול חתם בהפועל ת"א

הגארד ששיחק באשדוד ובמכבי חיפה הצטרף עד תום העונה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  20.03.21 - 13:07
תחילת כתבה

הפועל תל אביב ממשיכה לשנות ולנסות לשדרג את הסגל, והיום (שבת) צירפה לסגל עוד פנים מוכרות: פול סטול חתם עד לסיום העונה, ינחת בקרוב בישראל ולאחר שישלים את ימי הבידוד יצטרף לחבריו החדשים באדום.

סטול (35, 1.80) מגיע לקבוצה של דני פרנקו לאחר שהעונה שיחק למשך תקופה קצרה במטרופוליטאנס, לצידו של תומר גינת, כאשר היה חתום בקבוצה על חוזה זמני. הפועל ת"א תהיה התחנה השלישית שלו בישראל.

בשנתיים האחרונות שיחק 46 משחקי ליגה במכבי אשדוד, כשבעונה שעברה הוא מעמיד מספרים מרשימים של 16.8 נקודות לצד 8.8 אסיסטים, אך עם זאת לא הצליח לעזור לאשדוד לשרוד בליגה. ברזומה שלו קריירה עשירה, הכוללת כמובן את מכבי חיפה שאיתה זכה באליפות, לימוז', סראגוסה, קאזאן, סראטוב וכאמור מטרופוליטאנס, עימה שיחק במשך מספר שבועות ביורוקאפ ובליגה הצרפתית.

על רקע העזיבה הצפויה של ג'ון דיבלר וגייב יורק, הזרים של הפועל יהיו טייריק ג׳ונס, ג׳סטין טילמן, ג׳יי.פי טוקוטו (שעדיין פצוע) רג׳י אפשואו, ג׳יימס יאנג וסטול, כך שדני פרנקו יבחר בכל משחק ארבע זרים שיירשמו בטופס.

"פול הוא שועל קרבות ותיק ומנוסה", אמר דני פרנקו. "בשלב מאוחר כל כך של העונה, להיכרות של פול עם הליגה ועם מועדון כמו הפועל ת''א והציפיות שבו יש משמעות להסתגלות מהירה. עם הצירוף של פול המטרה היא לייצר להפועל סגל יציב ומגובש בהקדם האפשרי לקראת המשך המאבקים בליגה".