חולון התנצלה: "נעשה הכל שזה לא יקרה שוב"

דדאס אחרי האירועים של שישי: "הייתי צריך להתרחק ולהירגע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.04.21 - 18:15
תחילת כתבה

יו"ר הפועל חולון איתן לנציאנו, הקפטן גיא פניני והמאמן סטפאנוס דדאס יעמדו מחר (שני) לדין בעקבות האירועים שהתרחשו במהלך המשחק נגד עירוני נס ציונה ביום שישי האחרון, אך ההעמדה לדין מתייחסת אך ורק לעבירות הטכניות, להרחקות ולדו"ח השיפוט שהוגש, ולא נוגעת לאירועים שקרו לאחר המשחק.

במהלך סוף השבוע דדאס שוחח עם צלם ערוץ הספורט רביב צחי ועם שדרת הקווים נועה פופלינגר והתנצל על קטיעת הראיון בסוף המשחק ועל העימות עם צוות הצילום לאחר מכן. בנוסף, דדאס פרסם התנצלות רשמית ואמר: "בסיום משחק ההפסד של קבוצתי מול עירוני נס ציונה התנהגתי באופן לא ראוי, לא מכבד ולא מוסיף כבוד לא לי ולא לענף שאנחנו כל כך אוהבים, חיים ומתנהלים סביבו".

דדאס הוסיף: "ברצוני להביע את התנצלותי הכנה בפני כל מי שנפגע מהתנהגות זו, אין ולא הייתה לי כוונה לפגוע באף אחד. בסערת הרגשות בה הייתי לאחר המשחק, טוב הייתי עושה אם הייתי מתרחק מזירת המשחק והולך להירגע. אך את הנעשה אין להשיב וכל שנותר לי כאמור זה להתנצל. מאחל לכולנו שנדע ימים טובים יותר ורק בריאות לכולם".

מועדון הפועל חולון הוסיף על ההתנצלות: "אנו כמועדון שמכבד את עצמו ואת אוהדי ענף הכדורסל כולו, מבקשים להצטרף להתנצלות תוך הבטחה כי נפעל ונעשה הכל על מנת שאירועים כגון אלה לא ישובו עוד". בנוסף, בחולון חידדו את העובדה כי יפעלו על מנת למנוע הישנות של תקריות כגון זאת שאירעה עם צוות ערוץ הספורט לאחר המשחק, וכמובן ציינו את מערכת היחסים הטובה בין המועדון לערוץ ושיתוף הפעולה הפורה בשנים האחרונות.