"מי שלא יכבד, לא נכבד אותו": זיו התעצבן

רכז גלבוע לג'ונס: "נפגש עוד יומיים". צפו ברגע המחלוקת

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  14.06.21 - 23:27
תחילת כתבה

היא הגיעה עם הרבה אמונה, וגם כמעט הצליחה להשלים קאמבק פעם או פעמיים, אבל ברגעי ההכרעה גלבוע/גליל נפלה מהרגליים וספגה הפסד במשחק הראשון בסדרת הגמר מול מכבי ת"א. רגע אחרי, הנה מה שהיה לצפוניים להגיד >>

"לא יודע אם לההגיד שהמעמד הלחיץ אותנו", אמר יפתח זיו בסיום. "כמובן שזה לא משהו שאנחנו רגילים אליו, לא הרבה שחקנים חוו מעמד כזה, אבל כשעולים למגרש באים לשחק כדורסל. אנחנו יודעים מה לעשות, זה כיף ונחמד ורק מוסיף, לא חושב שבגלל זה הפסדנו. למה כן? בחצי הראשון לא שיחקנו טוב. גם הם לא היו טובים, פשוט הם עשו נקודות מריבאונד התקפה שנתנו להם אוויר לנשום. נפלנו על הקטנות, לא נפלנו מהם ביכולת, נלמד מזה".

זיו המשיך וסיפר על הלחץ שמכבי ת"א הפעילה עליו: "צריך לדעת להתנהל במצבכזה, כששומרים עליך כמה שחקנים. הם לחצו עלי מאוד חזק כדי שאשחרר את הכדור. אם הצלחתי לעשות מהלך כדי להשאיר את החבר'ה שלי לבד, אעשה את זה. אם זה מה שצריך, זה מה שאעשה".

בסיום, זיו נראה מתעמת עם כריס ג'ונס. הגארד הישראלי הסביר: "זה לא משהו רציני, אמוציות של משחק. הוא קצת הגיע אלי בחוסר כבוד, שם סל אחרי שהמשחק נגמר ובא להתגרות בי בפנים. לא אהבתי את זה, ואמרתי לו אחרי המשחק שחוסר כבוד לא מדבר אלי וגם לא אליו. זה לא מוסיף לאף אחד. הזכרתי לו שאנחנו נפגשים בעוד יומיים - אם הם לא מכבדים אותנו, לא נכבד אותם".

אבישי גורדון, מאמן גלבוע/גליל, הוסיף ושידר אופטימיות לקראת המשך הסדרה: "אנחנו לא מרימים ידיים. עבדנו כל העונה בשביל הרגע הזה. נצטרך להביא יותר אגרסיביות למשחק הבא, בטח מול סקוטי ווילבקין. הנתון שהכי מדאיג אותי הוא שהלכנו רק 8 פעמים לקו".