הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אורן עמיאל: "לא ראיתי את מה שחיפשתי בחלקים גדולים מהמשחק"

מאמן הפועל ירושלים סיכם את הניצחון ברבע גמר גביע ווינר: "אנחנו עדיין בשלב הניסויים"

רועי כהן
רועי כהן  20.09.21 - 09:50
תחילת כתבה

זה לא היה הכי יפה או משכנע, אבל הפועל ירושלים צלחה אתמול (ראשון) בשלום את רבע גמר גביע ווינר עם ניצחון על הפועל גלבוע גליל, 60:73, ותמתין למנצחת במשחק בין מכבי תל אביב למכבי ראשל"צ ביום רביעי. חצי הגמר ייערך ביום שישי.

"זה לא היה משחק טוב שלנו", הודה המאמן אורן עמיאל. "לא ראיתי את הדברים שחיפשתי במשך חלקים גדולים מדי של המשחק. אבל זה שלב כל כך מוקדם ולכן קשה להצביע על סיבות. אנחנו עדיין בשלב הניסויים, עדיין מנסים להכניס שחקנים לשיטה, לאינטנסיביות, לקצב שאנחנו רוצים".

עמיאל דיבר בעיקר על המחצית השנייה, שבה שחקניו קלעו 26 נקודות בלבד. "בגלל שהכל עדיין לא מחובר אז לפעמים דברים מסתיימים אחרי שהולכים יותר מדי בכוח, ובאופן כללי אין לי בעיה עם בידודים ועם אחד על אחד כי זה כישרון שצריך לנצל אותו, אבל כן הייתי רוצה לראות יותר תנועה ויותר הנעת כדור".

רטין אובהסואן, שמצד אחד הראה דומיננטיות עם 22 נקודות וסחט 11 עבירות, אך מצד שני סיים עם 50% בלבד מהקו, סיכם: "עצם זה שאתם שואלים אותי על הדומיננטיות שלי מראה שיש לנו עוד דרך ארוכה מאוד לעבור. אנחנו עדיין בתהליך למידה, כניסה לקצב, הבנה של מה המאמן רוצה מאיתנו. לי זה קצת יותר קל כי אני מכיר אותו ואת השיטה, אבל כולנו צריכים יותר זמן".

כמו כן, בבירה עדיין בוחנים את הקבוצה ובזמן שנרשמה דאגה מסוימת מהשתלבותו של ת'ון מייקר ומהתנודות ביכולת של אנתוני בנט, בקבוצה מתייחסים למשחקים כהרצה ולא עוסקים בעתידו של שחקן כזה או אחר.