קטש: ''פתחנו לא טוב, נעבוד על ההגנה שלנו''

מאמן ירושלים אחרי ה-90:95 על חיפה: "מזל שהייתה לנו התקפה טובה". אוחיון:"סגרנו את הפער ב-4 דקות". נאווי: "בינתיים אני המאמן ואני האחראי"

אסף אפל  23.01.11 - 22:36

תחילת כתבה

בהפועל ירושלים יודעים שהניצחון היום (ראשון) מסמל את מה שעובר על הקבוצה כל העונה. מצד אחד דקות רעות ונפילות בהגנה, שהכניסו את הקבוצה לבור עמוק, ומצד שני ריצה מדהימה בהתקפה וחזרה לניצחון גדול. למועדון מהבירה נותר לקוות שהניצחון היום, השני ברציפות, יעזור לקבוצה לצאת לדרך חדשה.

"פתחנו את המשחק ממש לא טוב", אמר מאמן ירושלים, עודד קטש, "זה לא מתאים לקבוצה שמתכוננת למשחק אחד בשבוע, המזל שלנו היום שהייתה לנו יכולת טובה מאוד בהתקפה. מכבי חיפה היא קבוצה עם הרבה כישרון התקפי ואני בטוח שכשיהיה שקט במועדון הם גם ישיגו את התוצאות".

"היה לנו קשה לעצור אותם ואנחנו נצטרך לעבוד קשה בעיקר על שיפור משחק ההגנה שלנו". על הבאת שחקן חיזוק במקומו של בראיין רנדל הפצוע אמר קטש: "אנחנו ממשיכים לחפש חיזוק, ואני רוצה להאמין שנמצא את השחקן המתאים שיוכל לעזור לנו בהמשך הליגה".

משה מזרחי, שקלע 13 נק' (5 מ-7 מהשדה) כולל 3 שלשות, אמר בסיום: "היו לנו שישה שחקנים שקלעו בדאבל פיגרס וזה מוכיח שקשה לנצח אותנו כשאנחנו משחקים התקפה כזו. בהתחלה הכדורים לא נכנסו לנו וחיפה שיחקה טוב. אח"כ הצלחנו לחזור לתמונה ועכשיו אנחנו כבר עם הפנים קדימה למשחק הבא".

יוגב אוחיון: "התחלנו ממש לא טוב, אני לא יודע אם זה כי באנו רדומים בגלל המשחק שעבר, אבל אני שמח שחזרנו לעצמנו ברבע השני. הנענו את הכדור כמו שצריך ועשינו הגנה אגרסיבית וב-4 דקות סגרנו את כל הפער", על הדרך החדשה של הקבוצה אמר הגארד, שקלע 16 נק' ומסר 11 אס': "בתקופה הזאת אנחנו חוזרים לבסיס כמו שקטש אמר. חוזרים לדברים שעשינו בתחילת העונה. אנחנו בעיקר מנסים לשחק קבוצתי ומאורגן".

מאמן מכבי חיפה, עמי נאווי: "בכדורסל של היום להוביל ב-15 הפרש זה לא אומר שהמשחק נגמר, בטח לא כשזה קורה בפתיחה. אין ספק שירושלים מבוססת על משחק ההתקפה שלה ואם עושים טעויות מולם אז נענשים ומהר וזה מה שקרה. האחוזים שלהם בחצי השני היו מדהימים". על שחקניו אמר נאווי: "הם נתנו מאמץ אדיר. בכל שנותיי למדתי למקד את הלחץ אלינו, כי כך צריך להתמודד, אך יש כאלו שזה גורם להם לחוסר ריכוז ואנחנו צריכים להיות יותר מפוקסים. אנחנו קבוצה שנמצאת בסיטואציה לא פשוטה אבל נצא מזה".

על מועמדותו של קצורין לחיפה אמר המאמן: "לא ידעתי על הסיפור עם מולי. היו"ר אמר לי ממש לפני המשחק שיש שמועות, אבל שיש לי גיבוי מוחלט. אני חי בעולם שלי ומאמין בדרך שלי, אני נהנה ואוהב את המועדון ואוהב את השחקנים. אני רוצה לעזור להם, אבל מה שיהיה בהמשך זה כבר לא בשליטתי, אני מאמין שמגבים אותי מלמעלה".

"כל הרעיון של מאמן זמני זה בכלל שלי", הוסיף נאווי, "היו לנו המון בעיות של פציעות, אבל זה לא תירוץ. כשנכנסתי לתפקיד אמרתי שאני חושב שמאמן צריך להישפט על פי מבחן התוצאה. בהנהלה רואים את העבודה והדרך שלי ובינתיים אני המאמן הראשי ועליי מוטלת האחריות להביא ניצחון שיעלה אותנו על דרך המלך".