הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חופים: כפר קאסם רוצה להישאר מושלמת

מוליכת ליגת "בנק יהב" תפגוש את חדרה, כפ"ס מחפשת את נצחון הבכורה (שישי, החל מ-14:30, ישיר כאן באתר)

מערכת אתר ערוץ הספורט ודאבל פס
מערכת אתר ערוץ הספורט ודאבל פס  14.06.12 - 15:52
עוד שישי חם לפנינו...
עוד שישי חם לפנינו...
תחילת כתבהשבוע אחד חלף מאז המחזור האחרון והדרמטי בליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים, בו כפר קאסם השיגה ניצחון גדול במשחק העונה על ראש העין, ואנחנו כבר עומדים בפתחו של מחזור המשחקים השלישי.
אותה כפר קאסם תפגוש את חדרה ותנסה לשמור על המאזן המושלם, ואילו האלופה תרצה להתאושש מול פתח תקווה.

נתחיל עם משחקי בית א', שמסתמן עד עכשיו כצמוד ומסקרן מאוד. כפר סבא המאכזבת, אשר הפסידה בשני המשחקים הראשונים וגם תגיע ללא חיים סירוטקין שעזב, תחפש ניצחון בכורה מול העולה החדשה מיפו. הפסד של הקבוצה בה משחקים בין השאר אייל גולן, עומר אדם ודודו אהרון ירחיק אותה מאוד מרבע הגמר. ירושלים, שהייתה חופשית במחזור הקודם אך עדיין מוליכה את טבלת הבית תתמודד מול נתניה החזקה, בקרב בין שתי קבוצות אשר עדיין לא הפסידו. מי שתזכה לשבוע חופשי היא תל אביב.

ומה עם בית ב'? כמובן, שבמרכז תעמודנה שוב שתי הקבוצות האטרקטיביות בליגה. המוליכה כפר קאסם של מארון עמאר תתמודד עם חדרה, שניצחה בשבוע שעבר את חיפה 4:5 משער ניצחון של אופיר חלוואני וגם היא עדיין עם 0 בטור ההפסדים. בכפר קאסם מקווים לעוד הצגה של דינו, שכבש כבר 6 שערים, כולל צמד בשבוע שעבר.

המפגש השני בבית ב' יהיה בין ראש העין לפתח תקווה. האלופה, שרוצה להיות הראשונה ששומרת על תוארה מאז הוקמה הליגה רוצה ניצחון שני, שכן הפסד עלול לסבך את בחורים עמוסי הציפיות של ישראל צרפתי. ואסים אגבריה ומרקו סילבה, עם 3 שערים כל אחד העונה, יחפשו לחזור למסלול הניצחונות. חיפה תהיה זו שתזכה לחופש.