הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הערב מול יציעים מלאים: גמר גביע המדינה לנוער

19:30 בקרית אליעזר: מכבי חיפה והפועל חיפה ייפגשו לדרבי מסקרן. רק אחת תצא משם עם תואר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.04.14 - 15:57
קרב עירוני על כל הקופה (האתר הרשמי, מכבי חיפה)
קרב עירוני על כל הקופה (האתר הרשמי, מכבי חיפה)

יותר מ-10 אלף צופים, יציעים צבעוניים ותואר אחד שיחולק בסוף הערב. גמר גביע המדינה לנוער שייערך הערב (שלישי) בקרית אליעזר צפוי להיות רועש מתמיד, כשמכבי חיפה והפועל חיפה ייאבקו בדרבי מרגש. הירוקים (1:3 על רמה"ש) והאדומים (2:5 על הפועל ת"א) עלו בסערה למעמד הגמר, והבטיחו קרב ענק על כל הקופה.

בהפועל חיפה נרשמת התרגשות גדולה. אלפי כרטיסים חולקו לאוהדים בעיר, ופרוייקט הנוער, שמימן את האבטחה במשחק, יחלק הערב ביציעים גם 2,000 בלונים בצבעים אדום-שחור. גם בצד הירוק מרגישים את האווירה. קבוצת הנוער של המועדון, אלופת המדינה הנוכחית, רוצה מאוד את הגביע, בטח כאשר הקבוצה הבוגרת עוברת עונה פחות מוצלחת.

"במכבי חיפה תמיד שואפים להגיע למעמד הגמר", אמר קשר מכבי חיפה עדי קונסטנטינוס, "עבורי זהו גמר רביעי ברציפות ואני מתרגש כל פעם מחדש. אנחנו מאוד נחושים ורוצים לשחזר את ההישג משנה שעברה. כל שחקן שהניף גביע חולם לעשות זאת שוב. כבר שנים שאני מחכה לשחק מול קרית אליעזר מלא. אני שמח שאני הולך לעשות זאת יחד עם החברים שלי. רק המחשבה על יציעים מלאים צבועים בירוק עושה לי צמרמורת. אני בטוח שיחד עם הקהל הנפלא שלנו נוכל לעמוד במשימה".

"לפועלים הידד. כפי שהודענו לפני מספר ימים, גמר גביע המדינה לנוער הוא מתנת הפרידה שלנו, אנשי פרוייקט הילדים והנוער, להפועל חיפה", מסר מודי בר און, מראשי הפרוייקט, "ההופעה של הפועל חיפה רובי במעמד הגמר היא סיכום מוצלח למה שהשקענו העונה במחלקה כולה, על כל קבוצתיה. היא גם ביטוי נאות של הכיוון המקצועי והתרבותי שניסינו להתוות. כמובן שההישג שייך קודם כל לשחקנים הצעירים. קרדיט גדול מגיע גם לצוות המקצועי - יוסי המאמן ועוזריו, יורם מנהל הקבוצה, רם המנהל המקצועי של המחלקה ומיכה מנהל החטיבה הצעירה.

"ראוי להוסיף גם את שאר מאמני ומנהלי הקבוצות, שקצרה היריעה מלפרטם, אבל ביחד הם קרובים לסיום עונה מוצלח למחלקה כולה", הוסיף בר און, "כל הקבוצות שלנו התקדמו, בית הספר לכדורגל שלנו גדל וכל זה נעשה על ידי המאמנים והמנהלים במסירות ובדרך ארץ, תוך התמקדות בהיבט החינוכי והקהילתי של העבודה. כל זה לא היה מתאפשר ללא עבודתם המסורה של רון פלדהיים ואייל וכסלר, שעשו לילות כימים מאחורי הקלעים של תיאטרון קירית חיים. בהזדמנות זו ברצוננו להודות גם להורי המחלקה, שמשקיעים לעיתים לא פחות מילדיהם. תודה על הסבלנות הרבה וההתנהלות המכובדת והתרבותית. אנחנו, אנשי פרוייקט הנוער, מגיעים ליום הזה ברגשות מעורבים. החזה שלנו מתרחב מגאווה על כך שהיה לנו חלק בהישג הזה, אבל הלב שבתוך החזה נשבר בגלל שלא נוכל להמשיך ולתרום את חלקנו למאמץ. בהצלחה לקבוצה ותודה לכולם".