יחזקאל: לא מרגיש לחץ, צריכים את האוהדים

מאמן סכנין לפני גמר גביע הטוטו מול ר"ג. בן זקן: הזדמנות

תומר לוי
תומר לוי  22.09.19 - 11:31
תחילת כתבה

בני סכנין והפועל רמת גן יחפשו מחר (18:30) תואר ראשון העונה. השתיים ייפגשו בגמר גביע הטוטו ללאומית באצטדיון בנתניה, ורגע לפני הן קיימו את מסיבת העיתונאים המסורתית. האורדונים גברו בפנדלים (6:7) על הפועל פ"ת בחצי הגמר, הקבוצה מהמגזר ניצחה 0:1 את הפועל ראשל"צ.

"גמר גביע הטוטו זה תואר לכל דבר", אמר מאמן סכנין, ניסן יחזקאל, "סכנין של השנה לא דומה לשנה שעברה. עזבו אותנו 14 שחקנים, צירפנו רק שניים. זו קבוצה שמתבססת על שחקני בית. זה לא תירוץ. זכייה יכולה לעזור לבטחון של הצעירים ושל הוותיקים".

על מעמדו הוסיף המאמן: "אבו יונס וחאלד דוכי מאוד מעורבים. רוב בעלי הבית רוצים להיות מעורבים. אני שלושה חודשים במועדון ואני לא מרגיש טיפת לחץ. פוטרתי בהיסטוריה פעם אחת, ולא על רקע מקצועי. כשאני נכשל, אני מתפטר ולא מבקש פיצוי. דיברתי עם ראשי האוהדים במשך שעה ואני מקווה שזה יחזיר את הקהל. כשסכנין תהיה עם הקהל, נהיה הקבוצה מספר 1 בליגה. במאני טיים נצטרך אותם. אם אני יכול לחבר, אעשה זאת בשמחה".

המאמן שמנגד, בני בן זקן: "גמר גביע הטוטו הוא הזדמנות להראות את ההערכה עבור המועדון. נשמח להיות חלק מזכייה בתואר עבור הפועל ר"ג. למועדון הזה יש אופי מיוחד. תואר, גביע, עוד חוויה שיכולה למנף ולחבר. השנה בנינו קבוצה שרוצה שהתוצאות ידברו. נגיע לכל משחק כדי לנצח. מאמינים שיקרו דברים טובים עבורינו".

קפטן סכנין, חאלד חלאילה: "הגביע חשוב לנו ולמועדון. נעשה הכל כדי להניף את הגביע. פתיחת העונה שלנו לא רעה. אני בטוח שניראה הרבה יותר טוב ממה שנראינו עד עכשיו, נזכה בגביע הטוטו ונעלה ליגה". על האוהדים אמר: "הם מראים בגרות ומעודדים אותנו. אנחנו עובדים כדי לחבר את כל המועדון. האוהדים יכולים לתת לנו יתרון במשחקי הבית".

קפטן הפועל ר"ג, ישראל ראש: "למרות שזה לא התואר הנחשק ביותר, נעשה הכל כדי לזכות בו. זו הפעם השלישית שאנחנו בגמר גביע הטוטו בחמש השנים האחרונות ופעמיים הפסדנו. אנחנו רוצים לשנות את הנתון הזה".