כץ רתח: "צריך לחטוף התקף לב בשביל מענק?"

בעלי הפועל חיפה עצבני. בן בסט קרוב לסיכום על קיצוץ בשכר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  10.08.20 - 10:14
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בהפועל חיפה לאחר ההפסד הביתי 2:0 לבני סכנין. הבעלים, יואב כץ זעם בסיום: "נראינו איום ונורא, השחקנים לא רצו ולא התאמצו. אני ממש התביישתי", כשהיחיד שזכה למחמאות מהבעלים היה מיקי סירושטיין.

חיים סילבס עלה למשחק ללא שחקני הרכש שלו מלבד וויליאם אגאדה, מכיוון שהקבוצה לא עברה בבקרה, בעוד יסמין בוריץ' נעדר משום שטרם סיים את תקופת הבידוד.

בצל האכזבה מהתוצאה, האכזבה של כץ מחלוקת המענקים של משרד האוצר ומנהלת הליגה היא אף גדולה יותר. הבעלים אמר לערוץ הספורט: " זה לא פתרון לשלוח את בעלי הבית להילחם בשחקנים, צריכים לקבל התקף לב כדי לקבל מענק? בארצות הברית חלוקת הכספים הוגנת יותר, הפסדתי חמישה מליון ש"ח בעונה הקודמת ואף אחד לא מפצה אותי על כך".

במקביל נמשכות השיחות עם עדן בן בסט, ניסו קפילוטו, דור מלול ובן והבה על הקיצוץ. על פי המועדון בן בסט נמצא על סף סיכום, בעוד והבה מסרב לקיצוץ.

כץ ממשיך לדבוק בעמדה שמי שיסרב לקצץ יעזוב, בעוד מלול זוכה להתעניינות בבית"ר ירושלים והבעלים הבטיח שלא יעמוד בדרכו. במקרה שיעזוב עדי נימני יצטרף. לעומת זאת, שוררת אופטימיות שהשחקנים שחתמו על חוזה הקיץ לא יצטרכו לקצץ בסופו של דבר או לכל הגרוע הקיצוץ יהיה מינורי.