קלינגר: "יהיו 3-4 שינויים בהרכב הזה"

מאמן הפועל ת"א טען: "מנסה להביא את השחקנים טוב לליגה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.08.20 - 23:53

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

הפועל תל אביב עוברת קיץ מעניין מאוד. מצד אחד, שחקני רכש מבטיחים וצעירים שמתחילים לקחת פיקוד ומצד שני פרידה ממי שהיה הסמל של האדומים בשנים הקשות. בינתיים, הם בראש הבית בגביע הטוטו אחרי 0:0 עם בית"ר ירושלים ועם סיכוי סביר להעפיל לגמר.

עם כל הכבוד, הפועל ת"א עדיין רחוקה מלהרשים וניר קלינגר ניתח את ה-0:0 המאכזב מול בית"ר: "אני לא מספר תירוצים, אני חושב שמתמודדים בצורה טובה עם מה שיש לנו כרגע, זה גם מורכב כי אנחנו רואים את המטרה, את הליגה בעצם, וכדי להביא את השחקנים מוכנים לליגה אנחנו צריכים לעשות בנק של דקות. היום ויתרתי על שני חילופים בכדי להכין את השחקנים כמה שיותר טוב לליגה".

"ברור לי שיהיו עוד 3-4 שינויים בהרכב הזה לקראת הליגה, אבל כרגע זה מה שיש ועם זה אנחנו עושים יפה מאוד", טען המאמן. "מישהו אמר שגביע הטוטו זה לא כמו גביע הטוטו של פעם, צריך לעשות את המשחקים ולסמן וי וזה קצת מרגיש מבאס".

"ההזדמנות הגדולה במשחק אולי הייתה שלנו, במחצית השנייה, וחבל שלא הבקענו", ניתח קלינגר. "סה"כ היה משחק לא טוב, אני חושב שהמשחק סימל עייפות של תחילת עונה אחרי ששתי הקבוצות שיחקו בשבת, לכן שתי הקבוצות לא הגיעו להרבה מצבים, אבל שוב, זה גביע הטוטו".