דאגה בק"ש: מקווים שהמשחק לא עלה בבריאות

חשש לאחר הבדיקה החיובית של אוטין. רפואה מאוכזב מהתיקו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.08.20 - 10:07

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

עירוני קרית שמונה סיימה אמש (ראשון) את שלב הבתים של גביע הטוטו עם 1:1 מול בני סכנין, אבל עם כל הכבוד לכדורגל - הוא תפס את התפקיד המשני, לחששות מקורונה. בקבוצה היו חרדים לפני המשחק בעקבות התפשטות הנגיף אצל היריבה, ששחקנה מארון גנטוס נכנס לבידוד, עצם קיום המשחק הועמד בספק  ופתיחתו אף נדחתה בחצי שעה. לאחר ההודעה של סכנין כי כל הבדיקות התבררו כשליליות, היתה רגיעה מסוימת; אבל לאחר המשחק, התברר שאנחת הרווחה היתה אולי מוקדמת.

בק"ש הופתעו לגלות את הפרסום בערוץ הספורט כי איקוום אוטין, שחקנה של בני סכנין (המושאל ממכבי חיפה), אובחן כחיובי לנגיף. אוטין אמנם לא היה בסגל, אך קיים אימון לפניו והסתובב בתחומי המגרש. לאחר שנודע לסכנין כי הניגרי חיובי, הוא עזב את האצטדיון - ועם זאת, הלחץ בק"ש גדול: "אנו מקווים שהמשחק לא עלה לנו בבריאות", אמרו שם.

והיה גם כדורגל: בקרית שמונה סיימו את המשחק עם חוסר שביעות רצון. למרות שכבר הובילה, מנגיחה מדויקת של הרכש רועי קהת, ק"ש לא הצליחה לשמור על התוצאה - וסללה את הדרך להעפלתה של סכנין לגמר גביע הטוטו. המאמן קובי רפואה אמר לאחר המשחק: "זו אכזבה. לא היינו מספיק אגרסיביים, לא ראשונים לכל כדור. סכנין רצו יותר. היו לנו הרבה דברים טובים, אבל גם דברים לא טובים. נצטרך לשפר את הדברים האלה לקראת הליגה, אבל אני מאמין שכשהפצועים יחזרו - תהיה קבוצה טובה".

במהלך המשחק נרשם עימות בין עבדאללה חליחל לקפטן, עידן נחמיאס. במהלכו תפסה עדשת המצלמה את חליחל מנסה לנגוח בפניו של הבלם. לאחר המשחק השניים התפייסו.