הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זעם בנתניה על הרחקת עמוס: "זו התחכמות"

בקבוצה ביקרו את החלטת בר נתן וגם את השוער. צפו באירוע

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.08.21 - 09:01
תחילת כתבה

מכבי נתניה סיימה את הקמפיין בגביע הטוטו בניצחון 0:2 נגד הפועל חדרה, אך האירוע שייזכר בעיקר מהמשחק הזה הוא הרחקתו של השוער דני עמוס בתוספת הזמן בשל צבירת שני כרטיסים בעקבות בזבוז זמן. בקבוצה זעמו על ההחלטה של השופט, דניאל בר נתן: "זו התחכמות, לא מוציאים שני כרטיסים צהובים על בזבוז זמן".

גם השוער לא נשאר נקי וצפוי לקבל הזמנה לשיחה על האירוע: "בגלל השטות הזו הוא לא יעמוד לרשותנו נגד הפועל חיפה. אחרי הצהוב הראשון היה חייב להיות יותר אחראי". בנתניה צייצו אחרי האירוע: "‏דני עמוס מורחק בצהוב שני עקב בזבוז זמן (בתוך תוספת של 8 דקות).יש לציין שעל עבירה מעולם הקראטה לא נשלף אף כרטיס לשחקן חדרה דקה לפני כן".

במשחק עצמו, ריימונד אטפלד עלה בהרכב חזק ונהנה מיכולת טובה של איגור זלאטנוביץ' שכבש את שערו הרביעי בחמש הופעות בטוטו, וכן של יהאב אבו אלשיך שבישל לו, והשניים זכו למחמאות. השחקן החם במכבי נתניה הוא גבי קניקובסקי שכבש אמש את השער השני וזכה לתשואות מהקהל. לאחרונה מערכת היחסים בין כוכב היהלומים לקהל ידע עליות ומורדות בשל רצונו לעבור לחו"ל.

מאמן הקבוצה, ריימונד אטפלד התייחס לניצחון: "מה שקרה בסוף מעלה שאלות, אין לנו הרבה מה לעשות עם זה. הקבוצה שלטה, לא ספגה, יצרה הרבה מצבים. רוח הלחימה שלנו דיברה כשהתייחסו אלינו באופן לא הוגן וזה טוב. השחקנים נאבקו כי הם ידעו שהתנהגו כלפיהם בצורה לא ראויה".

אלמוג כהן הוסיף: "ממשחק למשחק הבנו איפה אנחנו צריכים להשתפר. פתחנו את המשחק לא כזה טוב, השתפרנו, נתנו שני גולים. שמחנו מהניצחון, אבל התאכזבנו מהאדום של דני עמוס. מבאס שקיבלנו אדום שלא מחויב למציאות, דקה 90 פלוס, משחק בגביע הטוטו, טיפה להפעיל את ההגיון. נקווה שרז כרמי יעשה את העבודה בשבוע הבא".