לאלה ואוסטוינד בספק למשחק מול מ.ס אשדוד

עטר יעלה בהרכב חסר של הפועל חיפה? "חשוב לנו להתקדם גם בגביע". אצל היריבה גם ייעדרו מספר שחקנים

תומר לוי ושירלי בר דיין  12.01.15 - 17:25
תחילת כתבה

מהראן לאלה סובל מחום גבוה ואור אוסטוינד מרגישות בשרירי הבטן. שניהם בספק גדול למשחק הגביע של הפועל חיפה מול מ.ס. אשדוד במסגרת סיבוב ח' של המפעל (שלישי, 20:00).

המאמן ראובן עטר אמר לשחקניו אמר אחרי ה-0:2 על מכבי נתניה: "חשוב להתקדם גם בגביע, זה ישפיע באופן ישיר גם על הליגה. אנחנו במסלול ניצחונות, תיהנו גם מהדרך שאנחנו עושים".

זארקו קוראץ', שהגיע לאחרונה מבית"ר ירושלים, אמור לפתוח לראשונה בהרכב של הפועל חיפה. במועדון ממשיכים לחפש חיזוק והמאמן ראובן עטר עובר על שמות של שחקנים זרים.

ההרכב המשוער: פז'מיסלב קובאז'; עומר ורד, טאדאש קיאנסקאס, גל כהן, חיים מגרלשווילי; רועי שוקרני, יובל שבתאי, קובי דג'אני, סטיבן כהן (אור אוסטוינד), הישאם כיוואן; זארקו קוראץ'.

חיסורים רבים בהרכב אשדוד
למ.ס. אשדוד יש סגל חסר מאוד לקראת המשחק, כאשר אור אינברום ואלכסנדר ודווידוב לא יוכלו לשחק בגלל כרטיסים צהובים. ניב זריהן, שהשתחרר בסוף השבוע שעבר אחרי 18 ימי מחבוש, עדיין לא חוזר לסגל  מכיוון שרק היום ערך אימון ראשון. בשלישי בבוקר, יערוך ניר קלינגר אימון נוסף לשחקניו ואז יתרגל את ההרכב שלו, כאשר דויד סולארי אמור להיכנס להרכב במקומו של אינברום

מיקי סירושטיין, שלא שיחק בשבת מול בית"ר ירושלים, עדיין פצוע בשרירי הבטן וגם לא יהיה בסגל. מי שימשיך להחליפו יהיה ישראל ראש.

"ללא ספק יש לנו הגרלה לא קלה מול הפועל חיפה, שנמצאת בתקופה מצויינת", אמרו באשדוד לקראת המשחק. "אבל בשבת שיחקנו מצויין מול בית"ר ונרצה להתקדם בגביע כמה שאפשר".