הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שרון ניסנוב: "הקהל של מכבי כפוי טובה כלפי קלינגר"

ההתפרצות של מאמן הפועל ("לא מסכים שצריך לעבור גבולות, אבל הוא היה בסערת רגשות. לא שקלתי להיפרד ממנו"), אלטמן ("נשב איתו בימים הקרובים"), דמארי ("הוא עוד ישולב בהפועל ת"א") והחובות לפיפ"א. רגע אחרי הדרבי הסוער, שרון ניסנוב בראיון ל"5 באוויר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.06.21 - 16:09

תגיות: שרון ניסנוב

תחילת כתבה

שרון ניסנוב חלם על תואר ראשון כבעלי הפועל ת"א ואפילו נגע בפסגה הזו, אלא שקבוצתו הפסידה בהארכה בצורה הכי דרמטית שיש למכבי ת"א בגמר. לצד ההפסד הכואב, הפועל ת"א התמודדה גם עם סערה מול צוות השיפוט, שכללה תנועה מגונה מצד המאמן, ניר קלינגר, ועוזרו, סלים טועמה, אל עבר אוהדי מכבי ת"א. רגע אחרי הסערה, בעלי הפועל ת"א, שרון ניסנוב, דיבר בראיון בלעדי ל"5 באוויר" על הסערה, נתן גיבוי לניר קלינגר והתייחס לתעיד קבוצתו.

"ההתנהגות של קלינגר? הייתה התפרצות רגשות. אבל ההתנהגות של השופט הייתה הזויה", ניסנוב פתח את דבריו, "פפיר עמד חצי מטר מהאירוע, אמר להמשיך ואז כשה-VAR קרא לו, הוא החליט שזה פאול. פסלו לנו גול שלא בצדק. אני לא מסכים עם זה שצריך לעבור גבולות, אבל ניר היה בסערת רגשות. קלינגר היה מאוכזב, אך ראוי היה שהקהל של מכבי ת"א היה נותן יותר כבוד לניר קלינגר ממה שנתן. קלינגר שמע בכל הקריירה קללות, אבל זו הפעם הראשונה שהקהל של מכבי ת"א מקלל אותו בצורה הזאת, זו כפיות טובה ולכן הוא הגיב ככה. קלינגר מהמאמנים הטובים בארץ, אנחנו מאוד מרוצים ממנו ולכן הארכנו את החוזה שלו. אני שלם איתו ושמח שהוא נשאר בהפועל ת"א".

"מכבי ת"א מוסרית יותר מאיתנו? היו הרבה דברים במכבי ת"א שקרו וגולדהאר לא העיף את השחקנים. לא עבר לי בראש בכלל להיפרד מקלינגר. אני מעריך את מכבי ת"א שהם מועדון ערכי, אבל אנחנו נתנהל איך שאנחנו רואים לנכון".

לצד סערת השיפוט, ניסנוב החמיא לקבוצתו על ההופעה בגמר: "אין שחקן שלא נתן 100 אחוזים במגרש והיינו מאוד גאים בכולם. ניקח את ההופעה הזאת למקום טוב. אני גאה בשחקנים וגם בקהל, שנתן תצוגת עידוד יוצאת דופן".

בהמשך, בעלי הפועל ת"א סיפר על ההכנות של קבוצתו לקראת העונה הבאה. "אני חושב שמינואר עשינו את המקסימום ואתם תראו דברים שונים", ניסנוב הודה, "כל עוד אנחנו פה, לא נשאיר את הקבוצה יתומה. אנחנו נבנה קבוצה יותר חזקה. לא נשנה את הקבוצה יותר מדי, נחזק את הקיים. אנחנו נעשה את המקסימום להתחזק בשחקנים שהמאמן ירצה".

אוהדים חוששים שאתם תמכרו שחקנים לקבוצות גדולות בישראל, כמו מכבי ת"א
"אם שחקנים צעירים ישתדרגו מהפועל ת"א, הם ישתדרגו לאירופה. מעדיפים למכור שחקנים לחו"ל"

"אם מישהו מהשחקנים הצעירים יימכר, נביא תחליף ראוי", ניסנוב התייחס לעתידו של אושר דוידה, "כרגע אין הצעות על השחקנים הצעירים. עומרי אלטמן? אנחנו נשב איתו ואני מקווה מאוד שהוא יישאר, בקרוב מאוד נסגור את זה אני מקווה. גם אבו עביד לא יעזוב".

על מה אתה מתחרט בהפועל ת"א?
"בתחילת העונה בנינו קבוצה שהיא לא מספיק טובה. אם היינו בונים את הקבוצה שחיזקנו בינואר, הכל היה נראה אחרת".

עומר דמארי עזב אתכם, ואפילו לא עשיתם לו טקס פרידה
"הצענו לו תפקיד במועדון, רצינו שיהיה סוג של סמנכ"ל בהפועל ת"א, ואנחנו מעריכים אותו מאוד. הוא סירב כרגע, הוא ראוי וכמו רוב הקהל אנחנו חושבים. הצענו להיות במחלקת הנוער, אם אתה שואל אותי אין לי ספק שהוא ישולב בהפועל ת"א".

מה המטרה בעונה הבאה?
"המטרה בעונה הבאה זה פלייאוף עליון. היום יש בהפועל ת"א בסיס, רק צריך להשקיע כסף והקבוצה היא בריאה".

יש חששות אצל הרבה אוהדים מנושא חובות פיפ"א?
"אנחנו מחכים לתשובות - שום דבר לא יפרק את הפועל ת"א, זה אני יכול להבטיח. היה חשש פעם, ואנחנו הצלנו אותה".