"ליווינו אותה במונדיאל, אבל הנבחרת זקוקה לנו יותר פה"

עשרות אוהדים בוסנים כבר הגיעו לחיפה כדי לדחוף את השחקנים שלהם מחר: "אנחנו ניתן את הכל כדי לחזור עם ניצחון". בתקשורת הבוסנית קבעו: רמי גרשון יפתח כמגן, ורמוט באגף ולא רפאלוב

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.11.14 - 14:59
אוהדי בוסניה. מבטיחים לתת דחיפה
אוהדי בוסניה. מבטיחים לתת דחיפה
תחילת כתבה

הם פרצו לדשא וזרקו כיסאות אחרי שהבטיחו ב-2013 את העליה למונדיאל, התעמתו לא פעם עם הקהל השנוא עליהם מסרביה והדליקו אבוקות בכמויות - האוהדים הבוסנים נחשבים לנאמנים, לאומניים ובעיקר תומכים בנבחרת שלהם.

לישראל, הם אמנם לא הגיעו בהמוניהם אבל על פי הדיווחים, כעשרות מהם יגיעו מחר לסמי עופר כדי לתמוך בנבחרת. רובם כבר הגיעו למלונות בחיפה וכפי שהגדירה זאת התקשורת הבוסנית מדובר - "בצבא קטן אבל שנבחר בקפידה". אגב חלק מהם כבר קיבלו את הנבחרת בשדה התעופה בן גוריון.

"היינו עם הנבחרת בברזיל במונדיאל אבל אנחנו מרגישים שפה הם צריכים אותנו הרבה יותר", אמר אחד האוהדים, פארוק האדזיץ'. "הנבחרת שלנו הציגה יכולת חלשה אבל אנחנו לא חושבים על שום דבר חוץ מניצחון. למרות החסרונות והבעיות, אנחנו בטוחים שהנבחרת תשאיר את הדברים מאחוריה ותחזור עם תוצאה טובה מחיפה. אנחנו ניתן להם דחיפה גדולה מהיציעים".

ומה חושבים על ההרכב של גוטמן בבוסניה? אז ככה, שם מזכירים כמובן את חסרונם של טוטו תמוז, עדן בן בסט, בירם כיאל ויוסי בניון. כמו כן מציינים שם כי "אלי גוטמן ימשיך כנראה עם המערך האהוב עליו של 4-3-3'' ומזכירים כי יש שלוש שאלות פתוחות לגוטמן שחלקן די מוזרות: הראשונה לטענתם מי יחליף את יוסי בניון וטאלב טוואטחה בהרכב? השניה, מי יהיה החלוץ המרכזי? והשלישית, האם ליאור רפאלוב יצליח להיכנס ל-11?".

ההרכב המשוער של ישראל, על פי הבוסנים, כולל את רמי גרשון כמגן שמאלי, תומר חמד כחלוץ, ניר ביטון בקישור האחורי, כשהם מציינים כי גילי ורמוט יפתח ולא רפאלוב, כנראה שעשו שם שיעורי בית. אגב, בבוסניה מציינים כי הפסד בישראל עלול להוביל לסיום דרכו של המאמן סאפט סושיץ' כאשר מאמן אחר ימונה במקומו כדי לנסות להציל את הקמפיין של הבוסנים שנפתח בצורה רעה.

מגיעים למשחק נגד בוסניה ואתם רעבים? 20% הנחה במסעדת בשרלה