הרוש בכוננות: הרצוג יפרסם את הסגל ברביעי

שוער הנבחרת, שחזר לכושר בהולנד, עשוי לפתוח מול פולין

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.11.19 - 09:39
תחילת כתבה

מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג יפרסם ביום רביעי את הסגל לצמד המשחקים מול פולין בטדי ומקדוניה הצפונית בסקופיה במהלך החודש במסגרת מוקדמות יורו 2020. בירם כיאל ששב מפציעה לסגל של צ'רלטון ילבש שוב את המדים הלאומיים על חשבונו של דור פרץ שיחזור למגרשים רק בעוד כמה חודשים.

הרצוג יעקוב אחרי פציעתו של מנור סולומון שהוחלף אתמול בניצחון שחטאר בליגה האוקראינית. הקשר הצעיר יעבור הבוקר (ראשון) בדיקה אחרי שהרגיש כיווץ בשריר האחורי. בשיחות עם אנשי הנבחרת טען סולומון כי לא נראה שמדובר בפציעה שתגרום לו להחמיץ את המשחקים הקרובים.

כאב הראש של הרצוג יהיה כנראה בן הקורות. אופיר מרציאנו לא שותף כבר חודשיים במשחקי היברניאן בליגה הסקוטית. אתמול הפסידה קבוצתו לסלטיק 5:2 אבל למרות התקופה האחרונה בה היבס לא מצליחה לנצח, מרציאנו לא בתמונת ההרכב כשבתקשורת הסקוטית דווח שלא מדובר בהחלטה מקצועית אלא בהחלטה 'מלמעלה'.

מצד שני, אריאל הרוש שהצטיין בשבוע שעבר בניצחון של ספרטה רוטרדהאם בגביע, הציג גם אתמול יכולת טובה במשחק מול פ.ס.וו איינדהובן שהסתיים ב-2:2 וזכה לשבחים מצד התקשורת ההולנדית. מסתמן כי הרוש יקבל עדיפות ויפתח מול פולין.