הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין משקל להמלצת אלי כהן לוועדת האיתור"

שאול שניידר במייל ביקורתי נגד אורן חסון. המינוי יטורפד?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.07.20 - 21:40
תחילת כתבה

האם המינוי של אלי כהן השריף לוועדת האיתור של מאמן נבחרת ישראל יטורפד? חבר ההנהלה שאול שניידר התבטא נגד המינוי כששלח הערב (שבת) מייל ליו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, עם ביקורת על ההחלטה. מחר אמורה הנהלת ההתאחדות להתכנס בשיחת זום, וחסון יבקש לאשר את כהן כחבר וועדת האיתור.

שניידר ביקר תחילה את הדרך בה הוא גילה על המינוי: "לא ראית לנכון לעדכן קודם לפרסום את חברי ההנהלה בדבר זהות מאמן העבר אותו בחרת. קראתי על כך באחד מאתרי הספורט כהודעה רשמית של ההתאחדות לכדורגל. מלבד הזלזול הבוטה בחברי ההנהלה, מדובר בהתנהלות לא מקובלת ולא תקינה מבחינת הממשל התאגידי".

לאחר מכן שניידר גם העביר ביקורת על הבחירה דווקא בכהן: "כאשר שאלתי לגבי הקריטריון למינוי מאמן עבר, השבת שמדובר במאמן עבר בכיר. לתומי סברתי שיהיה לו ניסיון מוכח כמאמן נבחרת לשעבר, אשר מכיר מקרוב את עבודת המאמן הלאומי, הקשיים, האתגרים ודרך העבודה הייחודית. ללא ניסיון זה, אין כלל משקל להמלצת מאמן העבר ודעתו לא יכולה להילקח בחשבון. חשוב לציין שאין לי דבר וחצי נגד מר אלי כהן. אבל לעניות דעתי גרמת לו עוול במינוי זה".

כזכור, השריף פוטר בעבר מתפקידו בבית"ר ירושלים בתור יועץ מקצועי, לאחר שהתבטא נגד הבאת שחקן ערבי למועדון. מי שפיטר אותו בזמנו היה אלי אוחנה, שגם כן נמצא בוועדת האיתור כעת.