הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ווילי רוטנשטיינר מוכן להישאר מנהל טכני עם תנאי

האוסטרי דורש נגיעה בנבחרת הבוגרת. ההחלטה תתקבל בקרוב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.11.20 - 14:00
תחילת כתבה

ווילי רוטנשטיינר המליץ על אלון חזן כמאמן הנבחרת הצעירה. ההמלצה הועברה לחברי וועדת האיתור שנפגשו היום (שני) כדי לקבל החלטות לגבי משרות המאמנים בנבחרת הצעירות. רוטנשטיינר, שימריא לאוסטריה במהלך השבוע, העביר מסר שלדעתו ניר לוין לא צריך להמשיך כמאמן הנבחרת הצעירה בעקבות התוצאות האחרונות.

וועדת האיתור בה יושבים יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, היו"ר לשעבר שינו זוארץ, אלי אוחנה ואלי כהן לא חייבים לקבל את עמדת רוטנשטיינר אבל בהחלט מתחשבים באמירותיו. גם גדי ברומר אמור להמשיך כמאמן אחת הנבחרות הצעירות וגיא עזורי יישאר באקדמיות.

חברי ועדת האיתור, יו״ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון, יו״ר הוועדה המקצועית שינו זוארץ, אלי אוחנה ואלי כהן, נפגשו היום עם המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר. בדיון, בו נכחו גם מנכ״ל ההתאחדות רתם קמר ויו״ר ועדת הנוער אבי קאופמן, סקר רוטנשטיינר את 7 המשחקים בהם הוביל את נבחרת ישראל כמאמן מבחינה מקצועית וניהולית.

בתוך שבועיים תתקיים ישיבה נוספת בה יוחלט לגבי התפקיד של רוטנשטיינר. רק לאחר מכן ידונו באפשרות שנראית הסבירה וההגיונית ביותר בימים אלו - השארתו כמאמן למשחקים במרץ, ולאחר מכן להחזירו לעמדת המנהל הטכני. מבחינתו של רוטנשטיינר, הוא איננו פוסל את האפשרות לחזור לעמדת המנהל הטכני, שם הוא יכול לקבל חוזה ארוך יותר אבל ידרוש נגיעה גם בנבחרת הבוגרת ולא ניתוק מוחלט.

מצידם של גורמים בהתאחדות היו גם כאלו שביקרו את האוסטרי: "הוא צוחק על כולם ואף אחד לא שם לב לזה. הוא מסתובב כמו טווס כאילו הוביל אותנו ליורו", אמר גורם בהתאחדות לכדורגל שסיפר על מתח בין האוסטרי לאחרים בתוך המערכת.