הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ההחלטה מחר: באיזה תפקיד ישאר רוטנשטיינר?

ההתאחדות תכריע בנוגע לאוסטרי, שמעוניין להמשיך כמאמן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.12.20 - 10:43
תחילת כתבה

ועדת האיתור של ההתאחדות לכדורגל תתכנס מחר (שני) פעם נוספת, כשעל הפרק ההכרזה על תפקידו של ווילי רוטנשטיינר. אחרי שהתקבלה כבר ההחלטה שהאוסטרי יישאר, כעת יוחלט על התפקיד בו ישמש. "ווילי התאהב בתפקיד המאמן", אמרו גורמים בהתאחדות. "הוא עושה מה שהוא רוצה. אורן חסון לא רצה להשאירו ופתאום לוחץ שיישאר. רב הנסתר על הגלוי", הוסיפו.

רוטנשטיינר לא פסל הישארות כמנהל טכני אבל נתן לחברי הוועדה להבין שתפקיד מאמן הנבחרת חשוב לו יותר. על אף שישנה הבנה שלמונדיאל 2022 הסיכוי להעפיל אפסי והרצון היה לראות מאמן שיחתום לארבע שנים כדי להתכונן ליורו 2024, עכשיו טוענים בהתאחדות שגם אם רוטנשטיינר יישאר המאמן, יהיה להתאחדות סעיף יציאה אחרי שנתיים. שינו זוארץ אמר בוועדה כי היה מעדיף שרוטנשטיינר שהגיע כמנהל טכני ימשיך בכובע הזה, בעוד חסון שגם הוא חבר ועדה נוטה לקבל את רצונו של האוסטרי להמשיך על הקווים.

"אם ווילי רוטנשטיינר יישאר המאמן, אז מה - נביא מנהל טכני שיהיה מעליו ויעבוד על פי התכנית שהוא החל? או שנזרוק את מה שעשה לפח והמנהל הטכני הבא יעשה מה שלדעתו נכון? הרצון להשאיר את ווילי כמאמן זה מהלך לא נכון", אמר בכיר בהתאחדות.

בתוך כך, נבחרת ישראל תוגרל ביום שני מהדרג הרביעי במוקדמות גביע העולם 2022.