הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הכל הפוך": אסיפה טעונה בנבחרת, רוטנשטיינר זעם

"לא הקשבתם להוראות שלי", "איבדתם ריכוז" ו"לא הייתה משמעת טקטית" - הם רק חלק מהביקורות שהשמיע המאמן הלאומי לשחקניו אחרי ההפסד לדנמרק. כל הבדיקות שליליות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.03.21 - 22:47
תחילת כתבה

יממה אחרי ההפסד לדנמרק 2:0 בפתיחת קמפיין מוקדמות מונדיאל 2022, ועל אף שבראשון יש כבר משחק נוסף נגד סקוטלנד, מאמן הנבחרת הלאומית ווילי רוטנשטיינר לא עבר לסדר היום על היכולת במשחק בבלומפילד.

המאמן הגיע טעון לאסיפה שנערכה אחרי כניסת השבת וביקר את השחקנים בצורה פומבית. על אף שהמאמן לא הזכיר שמות נראה היה שחלק מהתלונות כוונו לשחקני ההגנה. "בדקות רבות הייתם חסרי ריכוז ובלי משמעת טקטית על דברים שאמרתי לכם שיהיו", אמר רוטנשטיינר בכעס. "לא הגעתם מוכנים על אף שעבדנו על זה באימונים והראיתי לכם באסיפות. אי אפשר לא לעקוב אחרי ההוראות שלי, אנחנו עובדים על משחק לחץ ובאים למשחק ולא עושים את זה".

מוקדם יותר, גם השחקנים באו בביקורת למאמנם. לטענתם, שיטת שלושת הבלמים אינה מתאימה ועל רוטנשטיינר לשנות גישה. "גם עם שלושה בלמים כל משחק אנחנו חוטפים שערים מצחיקים. מה ווילי רואה שאנחנו לא? הוא לא הפיק לקחים מהקמפיין הקודם", אמרו כמה משחקני הנבחרת, שהופתעו לשמוע שהמאמן סבור שהנבחרת שיחקה טוב בדקות רבות.

בתוך כך, כל בדיקות הקורונה של שחקני הנבחרת והצוות המקצועי חזרו שליליות לקראת המשחק מול סקוטלנד. כזכור, גם בירם כיאל, שזומן במקומו של אייל גולסה הפצוע, עבר בדיקת בזק לפני שייצטרף לחבריו בנבחרת. גם מתן בלטקסה התבקש לעשות בדיקת קורונה למקרה שיוזמן.