מואנס דאבור: "קרה שקיבלתי ביקורת בגלל שאני לא יהודי"

חלוץ הנבחרת ל"5 באוויר": "מפריע לי, אך לא נפגע כמו בעבר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.21 - 14:39
תחילת כתבה

גם מואנס דאבור שמע את הביקורות נגד נבחרת ישראל במהלך ההתכנסות האחרונה. החלוץ כמו חבריו אגר בתוכו את הביקורות ולא התייחס, והיום (שלישי) הוא התראיין בחמש באוויר והזדהה עם דבריו של ביברס נאתכו ברשת ב' בשבוע שעבר. כזכור, הקפטן טען שחלק מהביקורות אותן הוא סופג נובעות בגלל שהוא לא יהודי, ודאבור הודה שגם הוא מסתובב עם תחושה דומה.

"כן יש הרגשה שמחכים לנו בפינה שהנבחרת תיכשל. ביברס בן אדם מדהים, גם קפטן שאני מחזיק ממנו טירוף. הרבה פעמים זה כן קורה שאני סופג ביקורת בגלל שאני לא יהודי", דאבור סיפר, "אני אישית הפסקתי להתרגש מזה. ברור שזה מפריע לי, אבל זה פחות מבעבר. פעם הייתי אומר 'למה מדברים ככה' ונעלב, אבל אז הבנתי שזה מגיע מאינטרסנטים".

"יש הרבה אינטרנסטים בתקשורת שמחפשים את הנבחרת ואת רוטנשטיינר", דאבור ביקר, "יש לנו חדר הלבשה אחד הטובים שהיו בתולדות הנבחרת. ניסו להוציא כאילו אנחנו נגד ערן זהבי אבל זה לא נכון. אנחנו חזקים ביחד ואוהבים אחד את השני".

גם דאבור הודה שיש לו ביקורת עצמית על הביצועים שלו בנבחרת: "אני מסכים עם זה שאני לא מביא את המספרים כמו שאני רוצה. אני מת להביא את היכולות שלי מהקבוצה לנבחרת. אני תורם אומנם הרבה גם בדברים שהם לא שערים, אבל זה לא קל. אנחנו משחקים נגד נבחרות חזקות ואנחנו פחות טובים. אני באמת רוצה לכבוש יותר בנבחרת".

המאמן בסיום התייחס לביקורות על ווילי רוטנשטיינר: "הוא מאמן מצוין, בניגוד למה שטוענים בתקשורת. קשה מאוד להשפיע כמאמן על הנבחרת בזמן כל כך קצת. אין זמן לאימונים שעובדים על תבניות משחק וטקטיקות. זה שונה בהרבה. יחד עם זאת, אתה רואה כמה הוא משקיע. הוא מאמן מצוין ויש לו הבנת משחק נהדרת".