הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הרגשנו בדקות רבות כמו נוער נגד בוגרים"

אחרי התבוסה שספגה מפורטוגל, נבחרת ישראל נחתה בארץ. במשלחת לא מתרגשים: "נגד נבחרות כאלה אין לנו באמת סיכוי". וגם: חלק מהשחקנים הצעירים יזומנו למשחקים בספטמבר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.06.21 - 07:37
תחילת כתבה

נבחרת ישראל נחתה הבוקר (חמישי) בארץ אחרי ההפסד 4:0 לפורטוגל. אם לא אופיר מרציאנו, התוצאה הייתה גבוהה יותר מול אחת הנבחרות שמועמדות להתחרות על זכייה ביורו. "הרגשנו בדקות רבות כמו נוער נגד בוגרים", אמרו שחקנים בנבחרת אחרי שריקת הסיום.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, שהצטרף לנסיעה - הודה לשחקנים על המאמץ, כשהדבר היחיד שניתן לקחת מהמשחק היה עוד הופעות בכורה לשחקנים שטרם שותפו במדים הלאומיים כמו אוסאמה חלאיילה ומתן בלטקסה. "נגד הנבחרות האלה אין לנו סיכוי וזה היה ניסיון להבין איך נשחק מול דנמרק בחוץ בספטמבר", אמרו במשלחת.

להוציא את מרציאנו שזכה למחמאות, היתר התקשו להציג את היכולת שמאפיינת אותם. 7:0 בעיטות למסגרת לטובת היריבה, 6:0 בקרנות לפורטוגלים ואחוזי שליטה מדהימים - לא הותירו לנבחרת שום סיכוי.

למרות הרצון של רוטנשטיינר להראות שישנו תכנון להצערת הנבחרת, בסביבתו מודים שזה עוד לא הזמן. שחקנים שזומנו הפעם ימצאו את עצמם בחוץ בספטמבר, כששחקנים כמו חאתם עבד אלחמיד, שון וייסמן ודור פרץ ישובו מפציעות לסגל וככל הנראה גם להרכב.