הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבי לוזון: "נבחרת ישראל צריכה מאמן זר"

צפו ביו"ר ההתאחדות לשעבר מדבר על הקמפיין ומכירת ארד בר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.11.21 - 20:51
תחילת כתבה

הדיון העיקרי כיום סביב נבחרת ישראל היא בנוגע לעמדת המאמן, שכן ווילי רוטנשטיינר עשוי לסיים את תפקידו בקרוב. גורמים רבים הביעו את דעתם בנושא, והיום (שלישי) קיבלנו גם את דעתו של יו"ר ההתאחדות לשעבר ואחד האנשים החזקים בכדורגל הישראלי, אבי לוזון.

במהלך מחצית המשחק של הנבחרת הצעירה מול הונגריה, לוזון אמר לערוץ הספורט: "אורן חסון ישב עם מי שהוא רצה כדי לחשוב מה עושים. אני המלצתי, כי ניסינו הכל. היו פה המאמנים הכי טובים בליגה, גרנט, קשטן, גוטמן וזה לא הצליח. צריכים לבחור מאמן עם ניסיון בקבוצות ונבחרות, מאמן זר. צריך לתת לו מראש שתי קדנציות, ושיהיה כזה שלא מעורב בפוליטיקה פה. ישראל צריכה לעשות הכל כדי לעלות ליורו. יש 24 כרטיסים, היא חייבת לבוא עם אמונה ויכולה להביא את ההעפלה ליורו. כולם צריכים להיות ממוקדי מטרה".

עוד לפני כן נשאל לוזון על השחקנים הצעירים שהוא הגיע לראות, וכן על ארד בר שמשחק גם בקבוצה שלו, מכבי פתח תקווה, וכבש הערב צמד במדי הצעירה: "השער הזה יוסיף לו, אבל אנחנו מחכים ממנו להתקדמות ובעזרת השם נראה בקיץ איך לשווק אותו ולאן. אני מאמין שכבר עכשיו נצליח למכור אותו לחו"ל, הוא בגיל המתאים לחו"ל והוא יכול להצליח".