הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בטוח ביכולת שלי להביא את ישראל ליורו 2024"

רוטנשטיינר בדו"ח סיכום קמפיין הנבחרת: "שיפרתי את החלק הקדמי"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.12.21 - 07:25

מאמן נבחרת ישראל, ווילי רוטנשטיינר, נפגש עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון והגיש לו את דו"ח סיכום הקדנציה שלו בכדורגל הישראלי. הדו"ח נפרס על מספר דו ספרתי של עמודים וכולל בתוכו אמירה ברורה שהנבחרת עמדה במבחן התוצאה כשסיימה בדרג השני של ליגת האומות ובמקום השלישי במוקדמות המונדיאל. 

"אני בטוח ביכולת שלי להביא את ישראל ליורו 2024, היתה התקדמות אדירה", הפתיע רוטנשטיינר בדו"ח והתייחס יותר לחלק הקדמי שפרח בתקופתו ופחות לחלק ההגנתי, לאחר שהנבחרת ספגה בקמפיין האחרון 21 שערים. "שיפרתי את החלק הקדמי מאוד", הוסיף האוסטרי.

מלבד התחום המקצועי, רוטנשטיינר סיכם גם את הקדנציה הקצרה שלו כמנהל טכני. הוא הדגיש בדו"ח את קורס הפרו, המחמאות שקיבל באגף ההדרכה ומרכזי המצוינות שהוקמו בקדנציה שלו.

בהתאחדות ינסו להגיע איתו להסדר כספי מאחר והחוזה שלו מסתיים בסוף מאי ואין כוונה שימשיך לאמן. רוטנשטיינר שב וחזר על כך שהוא רוצה להמשיך לאמן. יתרה מכך הוא ציין שהיתה לו הצעה מנבחרת אחת לאחרונה ומקבוצה מאיחוד האמירויות, אבל תוך כדי החוזה בנבחרת ישראל הוא לא חשב שראוי שינהל מו"מ. כפי שפורסם בערוץ הספורט, מתוך רשימה של שלושה ימונה אחד. ברק בכר, אלון חזן ורן בן שמעון, כשגם חסון וחברי ועדת האיתור מצדדים בכך.