הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תוותר על אופציית ברק בכר? מאמן זר צפוי להתמנות לנבחרת ישראל

ההתאחדות בפלונטר: בעקבות היעדר מאמנים ישראליים, ולאחר הצעת החוזה החדשה של מכבי חיפה למאמנה, בקרוב עשוי להגיע מאמן מחו"ל. ההשלכות: יחתום לשנתיים ולא ל-4 שנים כמתוכנן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.01.22 - 11:40

ההתאחדות לכדורגל עדיין תקועה: היו"ר אורן חסון נמצא בפלונטר סביב האפשרות למנות את ברק בכר, מה שמוביל להערכה בקרב אנשי ההתאחדות - כי בקרוב ימונה מאמן זר במקומו של ווילי רוטנשטיינר. אותה אישיות צפויה לחתום לשנתיים, ולא לארבע שנים כפי שרצו בתחילה.

חסון מבין את המצב לאשורו, לפחות נכון לעכשיו: מכבי חיפה מעוניינת להציע לברק בכר חוזה חדש, ג'קי בן זקן לא ימהר לשחרר את רן בן שמעון ממ.ס. אשדוד, ואלון חזן מצליח בנבחרת הצעירה - והוצאתו מהתהליך שהוא עובר עם השחקנים שם, תהווה צעד לא נכון.

חסון יכנס בשבועיים הקרובים את חברי וועדת האיתור, בה יושבים בין היתר שינו זוארץ, אלי אוחנה ואלי ("השריף") כהן, ויוצגו בפניהם מספר מאמנים זרים פוטנציאליים. על פי אותם גורמים, יו"ר ההתאחדות לכדורגל רוצה לסגור את עניין המאמן הלאומי כבר בחודש הקרוב ולא להמתין יותר מדי.

כזכור, רוטנשטיינר, שנחת לאחרונה בישראל אחרי חופשת חג המולד, הגיש דו"ח להתאחדות לכדורגל ואף נפגש עם חסון. כפי שפורסם בערוץ הספורט, במהלך הפגישה פירט האוסטרי את הבעיות בקמפיין האחרון ואת הדברים הטובים שלדעתו השיג. 

האוסטרי אף ציין כי הוא מאמין ביכולתו להעפיל עם הנבחרת ליורו 2024, אבל מעבר לצד המקצועי, בהתאחדות לא היו מרוצים לאורך הקמפיין האחרון מההתנהלות של המאמן האוסטרי בכמה נושאים עיקריים.