סילבן אדמס: מצפים להזמנת הקבוצה לג'ירו

סייקלינג אקדמי הציגה את הסגל. גיא ניב: "מרגיש בשל יותר"

דני פורת
דני פורת  07.01.19 - 19:50

תגיות: אופניים

תחילת כתבה

אחרי מחנה האימונים באליקנטה, קבוצת סייקלינג אקדמי נחתה בישראל והערב (שני) חשפה את הפנים החדשות שיעטרו את סגל הקבוצה לקראת עונת המירוצים של 2019.
 
בטקס קבלת פנים שנערך בביתו של הבעלים סילבן אדמס, הקבוצה הישראלית הציגה את רוכבי הרכש החדשים: דויד צ'ימולאי (איטליה), מתיאו בדילאטי (שוויץ), ריקרדו מיאלי (איטליה), רודי בארבייר, קלמנס קריסיי (צרפת), מתיאס ברנדל (אוסטריה), קונור דאן (אירלנד) ואלכס קטפורד (קנדה).
 
הקבוצה, יחד עם הסגל הישראלי הכולל גם את איתמר איינהורן שהוקפץ מהעתודה, תתמקם השבוע בבסיס האימונים במשאבי שדה ומשם תצא לארבעה ימים של רכיבה באיזור הנגב ובירושלים, שיכללו ביקור ביד ושם ובעיר העתיקה. המירוץ הראשון של הקבוצה יהיה בסן חואן בארגנטינה מ-27 בינואר עד 3 בפברואר.

הבעלים סילבן אדמס אמר: ״אנחנו מצפים להזמנה של הקבוצה לג'ירו בעונה הקרובה וההחלטה אמורה להתקבל בחודש הקרוב. אנחנו לא נתחרה השנה בגראנד טור אחרים כמו הטור או הוואלטה". על הקבוצה אמר: "בנינו סגל גדול, אולי הכי גדול בכל הענף של 30 רוכבים. שמרנו על כמה רוכבים מהעונה שעברה ואנחנו מקווים שהם צברו מספיק ניסיון ברגליים ויגיעו להציג יכולות טובות יותר העונה יחד עם הרוכבים החדשים״.

גיא ניב אמר: ״אני מרגיש יותר בשל בשנה השנייה שלי לקבוצה. יש לנו הרבה ציפיות כקבוצה ולי באופן אישי. אנחנו רוצים להתברג בין שתי הקבוצות הראשונות של הדרג השני על מנת להשיג את הכרטיס החופשי למירוצי הגרנד טור ב-2020. אני באופן אישי שואף להתחיל להשיג ניצחונות״.