שכטר: "יש לי מקום בליגה בכירה באירופה"

אחרי שירד ליגה עם קייזרסלאוטרן ועבר מחנה הכנה עם נבחרת ישראל, החלוץ מתפנה לעונת מלפפונים שעשויה להיות הקריטית בקריירה שלו: "עכשיו העבודה היא של שני הסוכנים שלי. אני מקווה שאמצא את המקום המתאים ביותר עבורי"

זיו אברג'יל  03.06.12 - 22:26
תחילת כתבה

אחרי שסיים את עונת הבכורה שלו בחו"ל בירידת ליגה עם קייזרסלאורטן, ולאחר שספג שני הפסדים עם נבחרת ישראל במחנה האימונים הראשון תחת אלי גוטמן, איתי שכטר יצא לחופש. אחד הליגיונרים המבטיחים ביותר שיצאו מליגת העל בשנים האחרונות ניצב עכשיו בפני קית מכריע, כפי הנראה, עונת המלפפונים הנכנסת תהיה קריטית ביותר עבור הקריירה של החלוץ. היכן הוא ימצא את עצמו בעונה הבאה? גם הוא עוד לא יודע.

"לצערי, ירדנו מהבונדסליגה לליגת המשנה וזה אחרי עונה לא קלה בכלל לא קלה שהיתה לי עם קייזרסלאורטן", אמר שכטר לאתר ערוץ הספורט. "חזרתי ממחנה הנבחרת ועכשיו יצאנו לחופש, כך שכעת מתחילה העבודהשל הסוכנים שלי, האחים קצב, שיעשו את המקסימום למצוא לי קבוצה".

לפי ההצהרות של החלוץ, נראה שהוא ממש לא נרתע מהקשיים שחווה העונה, במהלכה נפצע וסופסל בקבוצתו לתקופה לא קצרה. על העתיד הוא לא מצתנבא, אבל בהחלט מצהיר על המקום אליו לדעתו הוא שייך: "רוב הסיכויים הם שלא אמשיך בקייזרסלאורטן, אבל עד שאין הצעה קונקרטית, שום דבר לא בטוח. לפי דעתי, מקומי הוא באחת הליגות הטובות באירופה - אנגליה, ספרד, גרמניה, איטליה או צרפת. אני מקווה שבסופו של דבר אמצא את המקום המתאים עבורי".

ומה אומר הליגיונר על הנבחרת? גם שם הוא לא מוצא מקום לדאגה: "צריך לזכור ששיחקנו נגד צ'כיה וגרמניה, נבחרות חזקות מאיתנו, שאחת מהן היא הפייבוריטית לזכייה ביורו. ברור שמאכזב לקבל גול בדקה האחרונה, אבל אני מקווה שזה יקרה רק במשחקי אימון ולא במאני טיים. זכרונות מגוטמן בהפועל? זה לא קל כשיש לך את השחקנים למעט זמן, אבל אני סומך על אלי ויוסי אבוקסיס שיביאו אותנו מוכנים לכל משחק".