הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרנט נחת בגאנה: רוצה לתת השראה לשחקנים

הישראלי יוצג ביום חמישי כמאמן הנבחרת. היום: הגרלת אליפות אפריקה. קוואדו אסאמואה ייעדר מהטורניר בשל פציעה בברך

דני פורת
דני פורת  03.12.14 - 13:06
עידן חדש בגאנה. גרנט כבר באפריקה
עידן חדש בגאנה. גרנט כבר באפריקה
תחילת כתבה

אברהם גרנט נחת הלילה (בין שלישי לרביעי) באקרה, והחל רשמית את תפקידו כמאמן הנבחרת הלאומית של גאנה. לעיתונאים שעקבו אחריו בשדה התעופה אמר: "אני שמח מאוד להיות פה ולאמן את הנבחרת הגנאית. אני מקווה לתת השראה לדור של שחקנים".

גרנט, שחתם על חוזה לשנתיים, נפגש היום עם שר הספורט של גאנה ועם נציגים בהתאחדות הגנאית. מחר הוא יוצג רשמית במסיבת עיתונאים חגיגית. אגב, בהמשך היום תיערך הגרלת שלב הבתים לאליפות אפריקה 2015, כשגאנה משובצת בדרג 1 ויכולה להיפגש עם נבחרות חזקות כמו חוף השנהב, סנגל, קמרון ואלג'יריה.

בתוך כך, היום נודע כי קוואדו אסאמואה, קשרה-מגינה של יובנטוס ונבחרת "הכוכבים השחורים", יחמיץ את אליפות אפריקה בעקבות פציעה בברך. אסאמואה יעבור ניתוח ויושבת כחודשיים מהמגרשים.

כזכור, גרנט חתם רשמית כמאמן נבחרת גאנה לפני כשבוע. גרנט חוזר לקווים לאחר שנעדר מהם מאז עזב את פרטיזן בלגרד במאי 2012. הג'וב האחרון שלו היה הרפתקה של חודש בתאילנד, שם שימש כמנהל הטכני של טרו ססאנה, איתה זכה בגביע הליגה. עם הג'וב החדש, הישראלי יתאחד עם מייקל אסיין, אותו אימן בצ'לסי, ויעבוד עם שמות מוכרים נוספים כמו אסמואה ג'יאן, האחים אנדרה וג'ורדן אייו וכריסטיאן אטסו הצעיר.