ביטון: אני מקווה להגיע יום אחד לפרמיירליג

קשר סלטיק סימן את היעד הבא. דאבור על השיא: "תחושה מדהימה"

מערכת אתר ערוץ הספורט ומוטי פשכצקי  01.05.16 - 10:48
תחילת כתבה

שבת מוצלחת מאוד עברה על חלק מהליגיונרים הישראלים באירופה. ניר ביטון השלים זכייה באליפות שלישית ברציפות בסקוטלנד, כאשר מבחינת קבוצתו סלטיק מדובר בפעם החמישית ברציפות. מונאס דאבור רשם הישג אישי מרשים שהבקיע במדי גראסהופרס את שערו ה-18 העונה ושבר את שיא הכיבושים של ליגיונר. 

"תמיד כיף לזכות בתארים, בטח שבמועדון כזה גדול", סיפר ביטון, "בסופו של יום שאתה פורש ומה שנשאר זה הזכרונות והתארים". בהמשך התייחס גם לעתידו: "חתמתי על חוזה חדש עד 2020, ככה שיש לי עוד 4 שנים פה. יש הרבה דיבורים וספקולציות. ברור שכל שחקן רוצה להגיע לפרמיירליג ולרמות הגבוהות, אבל זה עדיין מוקדם לדבר על זה ולסמן את זה. אני מקווה שיגיע היום ואני אהיה שם".

הקשר שגדל באשדוד גם עוקב אחרי הקבוצה המקומית, שעלתה לליגת העל וסיפר: "אני מאוד שמח שהם עלו. זאת קבוצה שגדלתי בה וזה בית חם שנתן לי את כל הכלים להצליח. אני לא בטוח שהייתי מגיע למה שאני בלי אשדוד. יש הרבה שחקנים טובים שגדלים בקבוצות יותר גדולות וזה מתפספס להם כי קשה יותר לקבל במה. מי יודע, אולי יום אחד אחזור לשם".

ומה עם דאבור? הוא לא נותר אדיש לנוכח הרקורד שלו וסיפר: "זו הרגשה מדהימה. אני מאוד שמח וגאה שהגעתי לכמות שערים כזו. יש לי עוד 5 משחקים עד סוף העונה, אנסה לכבוש עוד. פתחנו את העונה מצויין, בסיבוב השני אנחנו מתקשים לנצח כי איבדנו שני שחקנים חשובים מאוד אבל מבחינה אישית אני ממשיך ביכולת הטובה מתחילת השנה. אני רוצה כל הזמן להשתפר ועובד קשה מאוד בשביל זה".