אנטיץ': "נאתכו מזכיר לי את דה בריינה"

הקשר זכה למחמאות ממאמן ריאל, אתלטיקו וברצלונה בעבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.10.19 - 13:22
תחילת כתבה

ביברס נאתכו המציא עצמו מחדש בפרטיזן בלגרד ונהנה מהחיים. שלושה שערים ושלושה בישולים יש לקפטן נבחרת ישראל עד כה בקבוצתו החדשה והתהיות בנוגע להגעת שלהי הקריירה האירופית שלו הושתקו מהר מאוד. כעת, הקשר הלהיב את סרביה וזכה להשוואה מעניינת מאוד שיצאה מפיו של מאמן אתלטיקו מדריד, ריאל מדריד וברצלונה בעבר רדומיר אנטיץ': לקווין דה בריינה.

"הוא שחקן נהדר שעושה הבדל רציני על כר הדשא לטובת פרטיזן. יש לו אישיות של מנהיג אמיתי על כר הדשא, הוא כל כך חשוב לקבוצתו והופך את חבריו לטובים יותר", פרגן אנטיץ'. "יש לו תחושת התמצאות במגרש מדהימה, טכניקה עילאית ותענוג לראות אותו משחק. הוא מזכיר לי את שחקן הכדורגל האהוב עליי כיום: קווין דה בריינה".

"למשחק של פרטיזן יש סמכות ואני מאוד מרוצה שהיא יודעת להסתדר יפה מול היריבות", המשיך המאמן הוותיק, שהיה אחד הסמלים של פרטיזן בסוף שנות השישים ואמצע השבעים. "היא מאוד אפקטיבית ואני מאמין שהיא תהיה אפילו טובה יותר בהמשך".

פרטיזן פתחה את העונה בליגה הסרבית חדורת מטרה להשיב את תואר האליפות, בו לא זכתה בשנתיים האחרונות והיא הקבוצה היחידה שעדיין לא הפסידה. שבעה ניצחונות ושתי תוצאות יש לנאתכו וקבוצתו, שנמצאים רק במקום החמישי משום שיש להם שני משחקים חסרים. בליגה האירופית היא השיגה ארבע נקודות כשבחמישי האחרון ניצחה 1:2 את אסטנה תודות לבישול של קפטן נבחרת ישראל.