הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי מהפך בתוספת: קנזס וקינדה הפסידו 2:1

הליגיונר שיחק 76 דקות, מינסוטה ושוינפלד ניצחו. צפו בשער

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.20 - 06:43

תגיות: MLSגדי קינדה

תחילת כתבה

אחרי לא מעט דיונים, הליגה האמריקאית חזרה לפעילות - אבל לא כך תכנן גדי קינדה את הקאמבק שלו למגרשים. הליגיונר, שהמשיך את העונה הנהדרת שלו גם מעבר לים עד לפני הקורונה, פתח בהרכב של קנזס סיטי והשלים 76 דקות - אך לא מנע הפסד 2:1 דרמטי מול מינסוטה יונייטד וארון שוינפלד, שנכנס כמחליף גם כן.

שתי הקבוצות הגיעו לשלב הבתים של ה-MLS מעמדת כח. האורחת ממינסוטה הובילה בגאון את הקונפרנס שלה, בעוד סגניתה הייתה לא אחרת מאשר אותה קנזס סיטי - מה שהבטיח קרב צמוד במיוחד. ואכן, אחרי 43 דקות הפכפכות, קינדה וחבריו הצליחו לעלות על לוח התוצאות. אלאן פולידו המקסיקני עבר באלגנטיות שחקן הגנה והוציא מתפרצת מקומית, שהסתיימה בשער קליל של קירי שלטון.

קינדה עצמו אמנם לא היה רע, אבל בדקה ה-76 נאלץ לפנות את מקומו מאחר וקבוצתו נותרה בעשרה שחקנים לאחר שים מליה הורחק. ומרגע זה, רבותיי, החלה דרמה של ממש. ברשותכם, נקפוץ לדקה ה-92. כדור נייח מדוייק מצא את הראש של לא אחר מאשר שלטון, כובש השער של קנזס סיטי, שכבש הפעם לשער הלא נכן ואיזן את התוצאה בתוך תוספת הזמן.

חושבים שנגמר? בדקה ה-97, קווין מולינו סיים התקפה מסודרת נהדרת של מינסוטה עם בעיטה מהאוויר שפגעה בגרל מקומית וחדרה לרשת. תוך חמש דקות, בתוך תוספת הזמן, מינסוטה השלימה מהפך כואב ואספה בשיניים שלוש נקודות חשובות מול קנזס סיטי וגדי קינדה.