"טוב לכל אורך המשחק": קינדה ממשיך להרשים

שער ובישול לישראלי ב-2:2 של קנזס סיטי, שמאוכזבת מהשיפוט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.20 - 08:04
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

גדי קינדה ממשיך להרשים במדי קנזס סיטי: הקשר הישראלי כבש הלילה (בין שבת לראשון) שער והוסיף בישול, ב-2:2 הדרמטי של קבוצתו עם שיקגו פייר באילינוי. רק שער שוויון דרמטי של ג'ורג'ה מיכאלוביץ' בן ה-21, חמש דקות בתוספת הזמן, מנע מהתכולים ניצחון רביעי בחמשת המשחקים האחרונים, ואפשרות לעלות (לפחות זמנית) לפסגת הטבלה בחוף המערבי של ליגת ה-MLS בארה"ב.

קינדה, שהגיע בינואר מבית"ר ירושלים, כבש במשחק הזה את שער הבכורה שלו - מה שמעלה אותו לשישה בסה"כ בתשעת החודשים בהם הוא משחק ב-MLS, יחד עם עוד שני בישולים. מי שהתרשם במיוחד הוא המאמן שלו, פיטר ורמס, שאמר לאחר המשחק: "כמובן שהשער הוא מאורע משמח, אבל צריך להסתכל על היכולת לאורך משחק שלם. גדי הוא שחקן טוב, ועושה עבודה טובה. הוא היה מאוד חשוב לנו היום, והוא גם יהיה חשוב לנו בראייה קדימה".

עם זאת, ספורטינג יצאה מתוסכלת מתוצאת הסיום, ובעיקר מתוספת הזמן הארוכה - שבסופה מיכאלוביץ' כבש והצליח להוציא את השיקגו פייר עם נקודה. "לא הבנתי מאיפה הגיעה תוספת הזמן הזו, שכן בסה"כ שתי הקבוצות שיחקו מאוד מהר, אף אחד לא שכב על הרצפה או משהו בסגנון, ככה שאין לי תשובות. אולי השופטים יוכלו לספר טוב יותר".