"אין לו ערך מוסף". ערן זהבי שוב סופג בהולנד

העורך הראשי של הטלחראף: "הוא לא אהוב. כרגע מקומו על הספסל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.20 - 15:15
תחילת כתבה

התקשורת בהולנד לא מניחה לערן זהבי. הרכש הגדול של פ.ס.וו איינדהובן עדיין לא מספק את הסחורה, לפחות לדעתם של הפרשנים (יש לו שלושה שערים ושלושה בישולים בתשעה משחקים), והעובדה שהוא תופס מקום של כישרון צעיר (איהטארן) שוב מפנה את האש אליו.

"ברור שזהבי לא משתלב בקבוצה ושלא אוהבים אותו", אומר בראיון לתכנית "ורוניקה אינסייד" העורך הראשי של ספורט טלחראף, ולנטיין דריסן,  "אין לו שום ערך מוסף לקבוצה, הוא עסוק רק בדבר אחד: להבקיע גולים וכשזה לא מצליח, אז די ברור שהשחקנים האחרים מתעצבנים".

על פי דריסן, העובדה שזהבי הגיע העונה מבחוץ עומדת לו לרועץ: "ארבעת השחקנים בחלק ההתקפי משחקים כבר שנים ביחד, עוד מהנוער. מאלן, איהטארן, חאקפו ומאדווקה (שהגיע קצת יותר מאוחר) לא מרוצים מההגעה של זהבי. גם נגד ספרטה לא ראינו ממנו כלום. ואין לו שום ערך מוסף לקבוצה. הוא לא אחד כזה שיכול לתת לך מסירה יפה".

כשהמראיין הקשה וטען שאולי לעובדה שהוא היה חיובי לקורונה יש קשר לירידה בכושרו, ציין דריסן: "אם זה המצב אז עדיף ששמידט ישאיר אותו על הספסל". כזכור, לפני כמה ימים ציין הטלחראף כי  מאלן, איהטארן, חאקפו ומאדווקה לא רואים בעין יפה את ההגעה של זהבי.