הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פגע בערכי השוויון": רפאלוב חוטף בבלגיה

אנטוורפן נעלבה, בברוז' זועמים. השפעות החתימה באנדרלכט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.04.21 - 21:25
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

עסקת ההעברה של רפאלוב לאנדרלכט נסגרה, אבל לא כולם אהבו לראות זאת: אחרי שקבוצת הפאר הוציאה הודעה רשמית, הגיע התגובה הזועמת של אנטוורפן, קבוצתו הנוכחית של רפאלוב, שהצטרפה לזעמם של אוהדי היריבה הגדולה של אנדרלכט - קלאב ברוז' - במסגרתה שיחק רפאלוב במשך שבע שנים.

"העובדה שליאור מתעלם מההצעה של אנטוורפן והאריך את חוזהו ובוחר באתגר חדש, היא חלק מהכדורגל ועלינו לקבל זאת", נכתב בהודעה הרשמית של אנטוורפן. "לעולם הכדורגל יש מסגרת רגולטורית חוקית, שבאמצעותה מועדון יכול לדבר עם שחקן שמתחיל את ששת החודשים האחרונים של חוזהו. עם זאת, החלק התקשורתי והתזמון מעידים על אתיקה ספורטיבית ועל פגיעה בערכי השוויון. השמועות וההדלפות של השבועות האחרונים (לפני העימות האחרון), והאישור הרשמי של המעבר, ערב פלייאוף האלופות בו שני המועדונים הם מתחרים ישירים, אינם אפשריים!".

"זה לא מתאים, הוא משפיע על התחרות הספורטיבית ההוגנת", המשיכו באנטוורפן. "דרך פעולה זו מנסה לפגוע במועדון שלנו ולא מאפשרת לקבל החלטה נכונה, לא עבור המועדון ולא עבור השחקן. אפשר היה להגיע להסכמה דיסקרטית, להתחרות בספורט ולתקשר אחרי הפלייאוף, אך זה לא קרה. אנטוורפן וליאור החזירו אחד את השני למפה בשלוש העונות האחרונות ואנחנו נישאר אסירי תודה על כך!".  


"יש כלל לא כתוב בחיים: אתה לא מנהל מערכת יחסים עם אהובתך של חברה שלך", תיאר בציוריות אוהד אחד, "אם אתה משחק עבור ברוז', אתה לא יכול לשחק עבור היריבה הכי גדולה שלה". אוהד אחר אף הגדיר אותו כמי שעומד "בראש רשימת הבוגדים במועדון".

אחר פשוט צייץ בעצב: "רפאלוב נתן לי כמה מהרגעים הכי חזקים ויפים בחיי כאוהד, לראות אותו משחק עבור האויב זה כואב". הגדיל לעשות אוהד מסוים שהלביש תמונה של נחש על ראשו של רפאלוב במדי ברוז'. "מגיבור לאפס", כך סיכם אוהד אחר את הדברים.

כזכור, רפאלוב שיחק שבע שנים במדי ברוז', וזכה איתה בשתי אליפויות וגביע. כעת, הוא עובר לשורות היריבה הגדולה שלה - וחוטף לא מעט אש ברשתות החברתיות.