הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מעצבן אותי שאני לא בנבחרת, חד וחלק יש לי מקום שם"

לאחר עוד קמפיין שבו לא לקח חלק, דיא סבע חושף את התסכול בראיון ל"5 באוויר": "הגעתי אחרי תקופה טובה בסין ואפילו לא שותפתי, איך אני אהיה שמח?". וגם: על דאבור ("בושה וחרפה ששורקים לו בוז") - ועל התקשורת ("לא מפרגנים לי כי אני לא מדליף")

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.10.21 - 17:30
תחילת כתבה

למרות יכולת טובה באיחוד האמירויות, דיא סבע שוב נשאר בחוץ: חלוצה של אל נאסר לא זומן לסגל נבחרת ישראל בסבב המשחקים האחרון, ולמעשה סוגר כבר שנה שבה לא נכלל בסגל הלאומי (הפעם האחרונה היתה באוקטובר 2020, כשלא שותף במשחק מול סלובקיה בליגת האומות). סבע שמפגין יכולת לא רעה, ורק אתמול כבש עוד צמד במדי קבוצתו בגביע האמירתי, מחליט לדבר. בראיון ל"5 באוויר" הוא פצח במונולוג, שבו הביע את התסכול שלו מכך שלא נספר ע"י המאמן, ווילי רוטנשטיינר.

"בסופו של דבר יש מאמן והוא מחליט", אומר סבע, "אני עושה את שלי, ומתי שיקראו לי אגיע באהבה". ואף על פי כן, המשיך: "אני מאוכזב כי מגיע לי יותר. כשהגעתי לנבחרת אחרי תקופה טובה בסין (במדי גוואנגז'ו R&F), לא רק שלא הייתי בהרכב, גם לא שותפתי. הגעתי לשלושה משחקים ושיחקתי חמש דקות, אז אני אהיה שמח? אפשר לבדוק אם הייתי טוב באימונים או לא. יש GPS. אני נותן את הכל בנבחרת, ואם מישהו חושב שלא עשיתי הכל בנבחרת, שיגיד לי את זה בפנים".

"אני לא אלך ואוציא כתבות ואתבכיין. מעצבן אותי שאני לא בנבחרת, חד וחלק יש לי מקום שם". אבל לא רק על רוטנשטיינר לסבע יש כעס, אלא גם על התקשורת - כשהוא אמר: "לא מפרגנים לי בתקשורת כי אני לא מדליף, אבל הכל בסדר". כמו כן, הוא התייחס גם לסוגיית חברו מואנס דאבור: "הבנאדם משחק בנבחרת, ושורקים לו בוז. זו בושה וחרפה".

כמו כן, התייחס בשתי נקודות גם למה שהולך בכדורגל הישראלי. באשר לברנדלי קובאס, שחקנה של מכבי תל אביב ששיחק בעונה שעברה יחד עם סבע באל נאסר: "צריך לתת לו זמן. הוא לא פתח את העונה כמו שצריך, אבל הוא שחקן מצוין ויש לו מה לתרום". האם יחזור לארץ? "אי אפשר לדעת, הכדורגל נזיל. יש לי חוזה עד סוף העונה עם אופציה של הקבוצה. טוב לי פה, אני שמח פה ואני רוצה להמשיך".