יובה החתימה את אסמואה ואיסלה מאודינזה

הקשר והמגן מאודינזה יצטרפו לאלופה האיטלקית וישתתפו בקמפיין ליגת האלופות. בנוסף יובה החתימה שוער משנה, ניקולא ליאלי: "אצטרך לעבוד קשה בתחרות מול בופון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.07.12 - 18:20
אסמואה. מצטרף לאלופת איטליה (gettyimages)
אסמואה. מצטרף לאלופת איטליה (gettyimages)
תחילת כתבה

הגברת הזקנה מתחילה להתחזק לקראת עונה הבאה. הקבוצה הודיעה היום (שלישי) על החתמתם של שני שחקני אודינזה, הקשר הגנאי קוואדו אסמואה והמגן הצ'יליאני מאוריסיו איסלה. הביאקונרי ישלמו 9.4 מיליון יורו עבור חצי מכרטיסו של אסמואה ועוד 9 מיליון יורו עבור חצי מכרטיסו של איסלה, כשאודינזה תמשיך להחזיק ב-50 אחוזי שליטה על כל שחקן.

אסמואה בן ה-23 הצטרף לאודינזה ב-2008 וב-4 עונות כבש 11 שערים ב-114 משחקים בסריה A ובנבחרת גאנה שיחק בסך הכל 41 משחקים. איסלה בן ה-24 הצטרף לאודינזה ב-2007 וכבש 6 שערים ב-127 משחקים במדי הקבוצה. בנבחרת צ'ילה שיחק 32 משחקים וכבש 2 שערים. 


בנוסף, יובה החתימה גם שוער משנה, ניקולא ליאלי בן ה-19 מברשיה, שיחכה להזדמנות שלו על הספסל. "זה חלום שמתגשם", אמר השוער, "החתימה ביובה נותנת לי המון מוטיבציה להמשך הדרך". ליאלי יודע שמחכה לו תחרות קשה וכמעט בלתי אפשרית מול אחד השוערים הטובים בעולם, ג'יאנלואיג'י בופון, שזכה לשבחים על תפקודו בין הקורות במדי נבחרת איטליה ביורו. "לקחת חלק במועדון ענק ביחד עם בופון זה מספק מאוד", אמר ליאלי, "אבל אני יודע שאצטרך לעבוד קשה מאוד כדי להחזיר על הביטחון שנותנים בי".

האלופה האיטלקית, שהצליחה לזכות בתואר ללא הפסד במשך כל העונה, שלחה לא פחות מ-8 נציגים לסגל האזורי ביורו 2012, ביניהם בופון ואנדראה פירלו שהצטיינו. ההפסד הראשון של יובה בעונה החולפת היה דווקא בגמר הגביע מול נאפולי (2:0) ובאותו משחק נפרדה הקבוצה מאחד השחקנים הגדולים שלה בכל הזמנים, אלסנדרו דל פיירו. הנסיך שיחק ביובה 19 עונות, בהן הפך למלך השערים ולשיאן ההופעות.