ברלוסקוני אישר: מכרנו את זלאטן וטיאגו סילבה לפ.ס.ז'

עסקת הענק של קיץ 2012 קרובה לסיכום. בעלי הרוסונרי: "נחסוך 150 מיליון יורו בשנתיים". סוכנו של השבדי נמצא בפאריס במטרה לסגור את הפרטים האחרונים. דיווח: הצרפתים הציעו לחלוץ 15 מיליון יורו בעונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.12 - 19:22
תחילת כתבה

האם פאריס סן ז'רמן תשלים את אחת העסקאות המדהימות ביותר שנראו בעולם הכדורגל? אחרי שדיווחים טענו אתמול (רביעי) שהקבוצה מבירת צרפת סיכמה עם מילאן על רכישת זלאטן איברהימוביץ' וטיאגו סילבה עבור 65 מיליון יורו, היום כבר אישר הבעלים של מילאן סילביו ברלוסקוני כי האיטלקים מכרו את השניים לפאריזאים. "מכרנו את זלאטן איבריהמוביץ' וטיאגו סילבה. זו עסקה שתחסוך למילאן 150 מיליון יורו בשנתיים", אמר ברלוסקוני.

כעת מה שנותר הוא לסכם את התנאים של שני השחקנים מול קבוצתם החדשה. סוכנו של זלאטן, מינו ראיולה, המריא לפאריס כדי לדון על פרטי החוזה של החלוץ במועדון. הסוכן כבר הספיק לשוחח עם סגן נשיא מילאן אדריאנו גליאני ולאחר שפגש את איברה בשבדיה, קיבל ממנו את ההסכמה להפוך את פ.ס.ז' למועדון ה-7 בקריירה שלו. לטענת דיווחים בצרפת, ההצעה של פאריס היא לחוזה של 3 שנים, כשבכל אחד מהם החלוץ ירוויח לא פחות מ-15 מיליון יורו.

הקבוצה אותה מאמן קרלו אנצ'לוטי, לשעבר מאמן מילאן שגם הביא לרוסונרי שתי אליפויות אירופה, כבר התחזקה בקיץ הנוכחי מאסקיאל לאבסי שנקנה מנאפולי עבור 30 מיליון יורו. בנוסף לחאבייר פאסטורה שהגיע בשנה שעברה מפאלרמו עבור 40 מיליון יורו, פ.ס.ז' יכולה להפוך לאחד האיומים הגדולים ביותר על אליפות אירופה.

המנהל המקצועי של הפאריסאים שגם לו עבר עשיר בסן סירו, לאונרדו, אישר בראיון לסקיי ספורטס כי הקבוצה מנהלת מו"מ על זלאטן: "כן, אנחנו במגעים וגם דיברנו אתמול בשבדיה. ניפגש בקרוב עם ראיולה ואז נראה מה יקרה. הכל אפשרי בשלב זה, כי חלון ההעברות הוא כזה".

בינתיים, במילאן כבר התחילו להתכונן לחיים שאחרי זלאטן. צריך לזכור שגם פיליפו אינזאגי עזב את המועדון, ולכן אלשנדרה פאטו מסצמן כחלוץ היחיד שיישאר בסגל. השם שצץ בתקשורת האיטלקית כמחליף פוטנציאלי לאיברהימוביץ', הוא מטיה דסטרו מסיינה, שנופה מסגל נבחרת איטליה רגע לפני היורו החולף. אבל שם אחר שהוזכר ומעניין אף יותר הוא זה של אנדי קארול, החלוץ שליברפול רכשה ב-35 מיליון ליש"ט וכעת מנסה להיפטר ממנו.