ברצלונה שיחררה יהלום לרומא, מי עבר לאינטר?

כוכב בן 17 מהאקדמיה נמכר לג'יאלורוסי. בוקה שלחה חלוץ צעיר לסן סירו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.01.14 - 19:25
טוני סנאבריה, נשלח לאיטליה (gettyimages)
טוני סנאבריה, נשלח לאיטליה (gettyimages)
תחילת כתבה

ברצלונה מגדלת ב"לה מאסיה", האקדמיה המפורסמת שלה, כשרונות צעירים מכל רחבי תבל. יש לה אפילו ישראלי-אמריקני אחד. ועכשיו, שבוע בתוך חלון ההעברות החורפי, נשלח אחד היהלומים הנוצצים ביותר לליגה האיטלקית.

טוני סנאבריה בן ה-17, אחד הכשרונות הכי מבטיחים בברצלונה, נפרד מחבריו בברצלונה ב' בסיום אימון הבוקר ועבר לרשות רומא, סגנית המוליכה האיטלקית. אלופת ספרד לא השוותה את ההצעה של הג'יאלורוסי עבור הצעיר הפראגוואי, שהיה גם על הכוונת של ארסנל.

"אשחק בקבוצה אחרת בסרייה A", סיפר סנאבריה, שנמכר תמורת 3 מיליון יורו עם הגבלות לתקופה הקרובה. "המועדון ייתן לי כמה אופציות, כי אסור לי לשחק ברומא בששת החודשים הקרובים. מעבר לכך, רומא כבר העבירה את הסכום שדרשה ברצלונה".

על אף גילו הצעיר, סנאבריה כבר הספיק לרשות 4 הופעות במדי הנבחרת הבוגרת של פראגוואי. בעונה הנוכחית הוא הספיק לכבוש 3 פעמים ב-10 משחקים במדי ברצלונה ב' וכעת העיניים נשואות לבירת הנצח, שם יחליטו היכן יחל את דרכו בארץ המגף.

בינתיים, אינטר השלימה את רכישתו של רובן בוטה, החלוץ בן ה-23 של בוקה ג'וניורס. השחקן כבר הגיע בעבר לסן סירו כשהיה שייך לטיגרה, אבל נשלח מיד להשאלה בליבורנו וכעת שוב עשה את המעבר מארגנטינה לאיטליה. הפעם הוא חתם על חוזה עד קיץ 2018.