דיווח באיטליה:"יונייטד תנסה להחתים את מנדז'וקיץ' בינואר"

החלוץ הפסיק להתאמן עם יובה. המנהל המקצועי בתגובה: "מוכנים לכל תרחיש, שישאר או שיעזוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.10.19 - 17:09
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר הניצחון של יובנטוס על לוקומוטיב

זה עשוי להיות אחד המעברים הגדולים בחלון ינואר הקרוב. מנצ'סטר יונייטד, שטרם מצאה מחליף ראוי להתקפה מאז עזיבתם של ראמל לוקאקו, ואלכסיס סאנצ'ס, מעוניינת להחתים את מריו מנדז'וקיץ'. 

הקרואטי, שזכה בעבר עם באיירן מינכן בליגת האלופות, נחשב לאחד החלוצים הטובים בעולם ולבטח כווינר שהביא תוצאות ותארים לכל הקבוצות בהן שיחק. מאז הגעתו של מאוריציו סארי לקבוצה, חל פיחות במעמדו, וכיום הוא מתאמן לבדו, מחוץ לסגל הקבוצה, כאשר במועדון מבינים את רצונו לעזוב ולמצוא לעצמו קבוצה חדשה.

מנגד, השחקן חתום על חוזה עד שנת 2021 במועדון, מה שעלול להוות בעיה מסוימת במו"מ לשחרורו. המנהל הספורטיבי של האיטלקים, פאביו פארטיסי, התייחס למצב בין המועדון והשחקן: "אנחנו מוכנים לכל תרחיש, שישאר במועדון או שיעזוב. ניפגש ונגיע להבנות הכי טובות בינינו בכדי ששני הצדדים יצאו מרוצים".

גם מאמן הקבוצה,  סארי, תיאר את הסיטואציה המורכבת של השחקן והמועדון: "הוא לא מתאמן איתנו בהתאם להסכם שלו עם הקבוצה, במידה שההסכם ישתנה, אני פתוח לכל דבר".

עושה רושם ששני הצדדים הגיעו למיצוי התקופה שלהם ביחד, כעת ניתן להמתין ולראות האם החלוץ המצוין יעבור ליונייטד ויספק לאוהדי הכדורגל ברחבי העולם עוד פרק מרגש בקריירה המפוארת שלו.