"חזק ומהיר יותר". רונאלדו משגע את איטליה

המדדים של כוכב יובנטוס השתפרו במהלך פגרת הקורונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.06.20 - 14:58
תחילת כתבה

שלושה חודשים בלי כדורגל זה יותר מדי עבור כל כדורגלן, אבל יש מי שניצלו את הפגרה הכפויה לטובה. אחד מהם הוא כריסטיאנו רונאלדו. על פי התקשורת האיטלקית, הכוכב הפורטוגלי שיפר כמה אלמנטים פיזיים, וגם פסיכולוגיים.

על פי המדדים באימוני יובנטוס, רונאלדו חזר חזק יותר מבחינה פיזית, תוצאה של העבודה הקשה בחדר הכושר שבנה לעצמו במולדתו, מדיירה, שם שהה במהלך הפגרה. אבל לא רק במדד הזה חל שיפור: הפורטוגלי גם מהיר יותר ממה שנמדד לפני הפגרה.

השיפור הוא תוצאה של העבודה הבלתי פוסקת במהלך הפגרה, אך כמובן שהוא בא על חשבון כושר משחק. רונאלדו, כמו רוב הכדורגלנים בעולם (חוץ מאלה של הליגה הבלארוסית) נאלץ לשבות מאימונים בקבוצות ודי ברור שבנושא הזה צפויה חלודה.

אבל בעוד על הנושא הזה אין שליטה, דווקא לאספקט אחר של המשחק, זה המאלץ את הקבוצות לשחק מול יציעים ריקים, רונאלדו התכונן. החלוץ, ששואב את האנרגיה שלו מהקהל, אם הוא לטובתו או נגדו, עבד על הצד הפסיכולוגי כדי שיוכל להניע את עצמו, גם כאשר אין קהל ביציע שעושה זאת.

הליגה האיטלקית, כזכור, אמורה לחזור ב-20 ביוני, כאשר עוד קודם לכן יחזור הגביע (13.6). יובנטוס מדורגת במקום הראשון עם נקודה אחת יותר מאינטר כאשר נותרו 12 מחזורים לסיום העונה.

View this post on Instagram

Work hard play hard 💪🏼

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on