פירלו: "מוכן להזדמנות הפנטסטית שקיבלתי"

מאמן יובה צייץ לראשונה. ירוויח 1.8 מיליון יורו לעונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.08.20 - 20:31
תחילת כתבה

יממה לאחר המינוי המפתיע למאמנה של יובנטוס. אנדראה פירלו פירסם היום (ראשון) הודעה בטוויטר ובה הוא מתייחס לראשונה לג'וב החדש והיוקרתי שקיבל ממשפחת אניילי. "אני שמח וגאה לקבל כל כך הרבה אמון מיובנטוס. אני מוכן להזדמנות הפנטסטית שקיבלתי", אמר המאמן בן ה-41.

בגאזטה דלו ספורט פורסם כי פירלו, שחתם על חוזה לשנתיים, ירוויח 1.8 מיליון יורו בכל עונה. סכום נמוך משמעותית בהשוואה לקודמיו בתפקיד. מאוריציו סארי שפוטר לקח הביתה 6 מיליון יורו, מסימיליאנו אלגרי 7.5 מיליון והמשתכר הגדול ביותר היה אנטוניו קונטה עם 12 מיליון יורו.

אלסנדרו דל פיירו שמכיר היטב את פירלו הופתע לחלוטין מהמינוי: "בכנות, לא הייתי מהמר על זה אפילו ביורו אחד. זו בחירה מפתיעה, כבר שמחתי שהוא מאמן את הקבוצה עד גיל 23 כי זו הייתה הדרך הנכונה עבורו, אבל הלכנו צעד קדימה ואני מאחל לו בהצלחה".

קפטן העבר של יובה נשאל על השוואה לזינדין זידאן, שמונה לפני ארבע שנים למאמן ריאל מדריד מקבוצת המילואים, והוביל אותה להצלחה רבה: "לא נכון לעשות את ההשוואה הזאת, זידאן אימן את ריאל מדריד קסטייה והיה העוזר של קרלו אנצ'לוטי. אבל לפירלו יש את כל היכולות לעשות דברים גדולים אפילו יותר מאשר זידאן. הוא מכיר את הסביבה, השחקנים והמועדון".

במקביל, ביובה עובדים על מאמן חדש לקבוצת המילואים (עד גיל 23), תפקיד אותו אייש פירלו 10 ימים בלבד עד שקיבל את ההצעה לקפוץ ישר לבוגרים. דיווח באיטליה מדבר על כך שאנדראה ברצאלי, בלם העבר, מועמד, כשגם שמו של המגן לשעבר פאביו גרוסו הוזכר.